Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan kerüljem el az erős...

Hogyan kerüljem el az erős hányingert fogmosáskor?

Figyelt kérdés
Étkezés után várok legalább egy órát, mielőtt fogat mosok, hogy ne jöjjön vissza minden, de hiába. Nem a fogkefe vagy a fogkrém zavar, hanem amikor a végén kiöblítem a szám, akkor érzem az erős hányingert. Minden kijön belőlem. 8 hetes kismama vagyok.
2020. nov. 24. 20:17
 1/5 anonim ***** válasza:
9%
Miért mosol azonnal fogat?
2020. nov. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Elöször próbáld meg, hogy nem hajolsz elöre öblítéskor, és csak egész kicsit, amikor kiköpöd a vizet, másrészt meg próbálj olyan fogkrémet használni, aminek nincs erös íze - a gyerekfogkrémek sok esetben jobbak. Meg ami még segíthet, ha hideg(ebb) vizet használsz.
2020. nov. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is gondot okozott sokáig a fogmosás. Nekem a legjobban az vált be, hogy minél semlegesebb ízű, alig habzó fogkrémet használtam, a fogmosás közben pedig kinéztem egy pontot és arra koncentráltam, így kevesebbszer öklendeztem.
2020. nov. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#1 írtam is, hogy étkezés után nem azonnal mosok fogat, hanem várok egy órát

#2, #3 köszönöm a tippeket

2020. nov. 25. 08:48
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Ugyanez volt nekem is. A fog mosás volt a rettegett esti teendő. Reggel nem volt általában gond, de este mindig hánytam,hiaba próbáltam ki minden praktikát. Igazából néhány hét múlva elmúlt. Sajnos tanácsot nem tudok adni, de kitartás, elmulik :)
2020. nov. 27. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!