Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tapasztalt ilyen fájdalmakat...

Tapasztalt ilyen fájdalmakat valaki a finish-ben? 40 hkm

Figyelt kérdés
Bármikor szülhetek már, ha nem indulna, akkor hétfőn indítanak. Napközben még elvagyok, bár jóslózok, keményedek minden nap, de az esték..Borzasztó aktív babám van, este indul a show nála, de pár napja durva a dolog. Feszít, fáj odalent alapból, azt már meg is szokja az ember lánya a végére, viszont amikor beindul este a mozgása és a fejét forgatja csillagokat látok. Nagyon szúr, fáj, mintha kést forgatnának odalent bennem (gondolom a feje miatt van,teljesen a szeméremdombnál, hólyagnál, végbélnél érzem, hogy mozog, s nagyon nyilal bele olyankor). Ha fordulok az ágyban is már nagyon kellemetlen, mint akiben beton van és húz, fáj, ha fordulok. Ugye ez normális, nem kell aggódnom? Minden eredményünk tökéletes, tegnap voltam dokinál..szerinte ő jól el van bent, ezért is adott pár nap haladékot,hátha beindul magától,még a méhszáj is zárt...
2020. nov. 24. 22:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én 39 hetes vagyok, de ugyanezeket tapasztalom énis. Biztos normális ha már ketten vagyunk😅😁 Sok erőt és kitartást kívánok!
2020. nov. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Ugyan ez volt nekem. Sőt, mielőtt beindult a buli is nagyon aktív volt. 41+1re szültem.

Hétfői nap volt, hajnalban keltem mensi szerű gorcsokre, reggel mentunk csak a kórházba pont indításra.

Éjszaka elkezdtem kitágulni, ok bent csak burkot repesztettek. :D

Szóval ne aggódj, en is úgy próbáltam az ágyról felállni mint amikor a teknős a páncélján fekszik es próbál visszafordulni.


Sőt nekem annyira lent volt a baba feje, hogy sokszor be is pisiltem, mikor milyen mennyiséget.



Kitartást, ez mar a végé! :)

Könnyű szülést! :)

2020. nov. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Első gyermekemmel a vége felé nagyon fájt a szeméremcsontom. Most a 32. hétben vagyok, de már most érzek szúró, nyilaló érzéseket, amik nagyon kellemetlenek tudnak lenni.
2020. nov. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2es vagyok, 3as, javaslom a pocak támaszt. Nekem nagyon sokat segített a szemeremcsont fájdalomra. Nem ment ra annyi súly. Bár nekem jelentkezett a 25-28.héttől. Nem emlékszem pontosan hányadiktol, de a 30-hoz közeledtem.
2020. nov. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Na, akkor nem vagyok egyedül :-) Ezt jó tudni, kicsit megnyugtat, hogy ezek a kellemetlenségek nem kórosak. (Bocsi csajok, kitartás!) Első baba, így kicsit bizonytalan vagyok. Tudtam, hogy a vége nem lesz piskóta, de így átélve már egész más,bárcsak megindulna kifelé ez a manócska :) Hiteget minden nap, aztán semmi :D Egyébként én is párna halmaz között pihenek/alszok, egy komfortos párna nekem sokat segít, ha a lábam közé rakom, illetve a hátamhoz, pocakhoz is támasztok egyet.
2020. nov. 25. 04:18
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is csak jelezni szeretném, hogy normális, amit érzel, nekem is ugyanígy volt. Néha, amikor rugdosott odabent, azt hittem, meghalok. A feszítő érzés is megvolt, minden fájt, keményedtem, jóslóztam. Végül 3 nappal a kiírt előtt bújt ki.

Kitartás, már közel a vége!

2020. nov. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, hogy leírtad :) Most már akkor tényleg megnyugodtam, ezek szerint sok nőnek a vége már ilyen mindenemfáj de I will survive korszakba megy át :) Bár mindig azt mondom magamnak, mindig van rosszabb, ne panaszkodj, egész jól megúsztad, a 37.hétig jól voltam és szerencsére komplikációmentes a terhesség. Már csak kivárni ezt a pár napot... idegőrlő :)
2020. nov. 25. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!