Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Angol mondatok kiegészítése:...

Angol mondatok kiegészítése: (Present/Past Simple,Present Perfect,Present Continouos) He ...(not finish) his report yesterday. ... you(ever see) this film? I ...(never travel) by air. Look!She ...(buy) a beautiful dress.

Figyelt kérdés

És még ezek:

Where ... you (live)?

... he ... (like) to go in for sports?

Olyanokból nem kérek hogy "csináld meg te" :)



2020. okt. 15. 18:49
 1/4 anonim ***** válasza:
66%

"Olyanokból nem kérek hogy "csináld meg te" :)"

Ezzel sikerült mindjárt a népeket magad ellen fordítani. Aki segítséget vár, az csak akkor hiszi azt, hogy a dacos-ellenséges-pökhendi magatartás nyerő, ha magyar. A világ többi részén ez nem így szokás.

Persze azt is írhattam volna, hogy ha nem írod ezt, akkor legalább ilyeneket írtak volna neked.

2020. okt. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
19%

where do you live

where does he like to go in...

én megértem, hogy odaírtad, csomóan belekötnek, hogy csináljad meg magad stb. de ha nyitva áll a lehetőség, hogy kirakd a netre miért ne tehetnéd :D

2020. okt. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
10%

he didn't finnish his report yesterday

have you ever seen this film

i have never travelled by air

she buys a beautiful dress

2020. okt. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ez a te világodban egészen szokatlan, de van ez a fogalom, hogy elemi udvariasság, az is hiányzik.
2020. okt. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!