Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt már nektek szex után...

Volt már nektek szex után barnázgatás állapotosan? Mitől van? Mennyire vezsélyes? (nem vér, csak barnás folyás és a 14. hétben vagyok)

Figyelt kérdés
2010. aug. 11. 10:45
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsi......veszélyes?
2010. aug. 11. 10:46
 2/5 anonim ***** válasza:

off: a barnázás is vér, csak a hüvely savas falán a vér kicsapódik és barna színűre szineződik.

a méhszájnál ilyenkor vérbőség van, lehet, hogy attól van, de mindenképpen nézesd meg a dokival, hogy nyitott-e a méhszáj, honnan jön a vér stb.

feküdj le, kicsit pihenj addigis.

2010. aug. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
21.héten volt ..orgazmus után, szex az nem volt:DD én rohantam is a klinikára...megnéztett az orvos, csak barnás folyásfélét talált hüvelyen belül..okát nem találta..szerinte az orgazmus okozott erős méhösszehúzódást de egy hétig bent tartottak a koraterhes osztályon vetélés gyanúja miatt...nem lett baj szerencsére..azután a doki letiltott a szexről..hiába mondtam neki, hogy az nem volt..csak egy spontán orgazmusom álmomban..azt mondta akkor ne álmodjak:)
2010. aug. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
utolso: most hogy igy leirtad, hat en is igy jartam mar tobbszor is. nalunk nincs szex veszelyeztetett vagyok, valamint ha nem lennek a parom akkor se csinalna, mert annyira fosik. na mindegy. de en osszealmodok minden felet, es nekem is vannak orgazmusaim -valosagban :) es ettol volt a barnazasom. nekem sem hitt eloszor a doki. de amikor mar ketten mondtuk remelem nem csak rabolintott hanem hitt is. szoval en nem tudom kikerulni! :)
2010. aug. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
12.06-os vagyok ismét:) ugye-ugye, hogy van ilyen?:)) egyébként még párszor megtörtént az után az eset után is amit leírtam, ugyan úgy barnázgatás volt a következménye..de már nem is mentem vele dokihoz nem akartam, hogy megint egy hétig kórház legyen miatta:) az orvos is azt mondta, akkor menjek gyorsan ha élénk piros vér folyik és erős görcsökkel jár, szerencsére ilyen nem volt.
2010. aug. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!