Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36 hetesen szex után véres...

36 hetesen szex után véres folyás bajt jelent?

Figyelt kérdés
2009. jún. 2. 08:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Feltételezhetően nem jó, irány a doki! MOST!
2009. jún. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Már elmúlt, egész éjjel nem volt semmi. Nem lehet, hogy megsérült a nyálkahártya? Állítólag terhesen ez nem ritka.
2009. jún. 2. 08:57
 3/10 anonim ***** válasza:

Hát szerintem a véres folyás a terhesség bármely szakaszában baj jelenthet, vagy legalábbis nem normális dolog. 36. hét után pláne nem szabad vele játszani. Szerintem irány a doki!!!!

Vigyázz magadra!

31hetes km

2009. jún. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Dokihoz!

Most! Rögtön!

2009. jún. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ugyan ezel voltam tegnap, csak nekem magátol volt nem a sextől... :-(


Hazaküldtek, mert a tágulás is okozhat vérbőséget.Így volt egy potya utunk. Nekem élénk piros volt, de mára már teljesen eltünt.


35 heteske

2009. jún. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nekem véres vizes, de már elmúlt teljesen. Szerintem csak a nyálkahártya sérült meg.
2009. jún. 2. 10:35
 7/10 anonim ***** válasza:
Most nem rosszból,de én a Te helyedben nem nyugodnák bele,hogy LEHET hogy ettöl vagy attól van.Sokmindentöl lehet.Én elestem,de a hasam nem ütöttem meg,de másnap egyböl mentem dokihoz nézzen meg ultrahangon.Utána már nyugodtabb voltam. 37hetes kismama
2009. jún. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Bocsi, de én se nyugodnék bele, hogy LEHET ez történt, vagy LEHET az történt....Te nem látsz bele magadba, ki tudja, hogy mitől véreztél? Azt csak egy vizsgálat mutatja ki. Inkább elmennék dokihoz, és megnyugodva hazamennék, ha kiderült, hogy még sincs semmi komoly dolog.

Pont a múlt héten voltunk szülésfelkészítőn és mondta, a szülésznő, hogy ha vérzés van, akkor azonnal orvos. Nem a szomszéd, meg a barátnő, meg a fórumok tudják megmondani, hogy mi van Veled és a babával!

Üdv: 31 hetes km

2009. jún. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
0%
szia.irány az orvos,de szerintem 36 hetes terhesen nem kellene nemi életet élned.bocs.
2009. jún. 9. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nyugodtan élhetsz nemi életet akár a szülés napján is, kivéve ha a doki mondja hogy ne tedd.A véres folyásnál elmennék azért én is dokihoz annak ellenére hogy szerintem nem lesz semmi gondd.De a családba volt már olyan, hogy csak a véres folyás utalt a szülés beindulására amúgy semmi panasz nem volt csak az utolsó fél órába jöttek hozzá a görcsök és éphogy beértünk a kórházba.De a pánikra semmi ok sétálj el a dokihoz ha megint ilyen lenne,de tényleg nem hiszem hogy bármi baj van, csak fő a biztonság a pici miatt és miattad is, annyit megér.Jobb ha feleslegesen mész mintha közölnék hogy miért nem jöttél elöbb.Remélem segítettem.
2010. júl. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!