Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Talalkozott valaki hasonloval?

Talalkozott valaki hasonloval?

Figyelt kérdés

Ma voltam 38.hetes uh-n. Doki szerint a baba fejkorfogata normalis, viszont a haskorfogata es a combcsontja a legalso erteket epp hogy surolja, oreg a mehlepeny es keves a magzatviz...

Ez elotti uh-n is ez volt a problema, akkor beutalt korhazba, ahol masnap azt mondtak, hogy minden rendben van, teljesen mas ertekeket szamoltak, mint a nogyogyasz, a lepenyt se lattak oregnek, a magzatviz is rendben volt.

Kerdesem az lenne, hogy melyiknek lehet hinni, vagy ugy egyaltalan ekkora elteres mitol lehet? Volt valaki hasonlo cipoben?

Dokirol meg annyit, hogy kb a 32.hettol mondta, hogy barmikor megszulhetek, valoszinu korababa lesz... Most vagyok 38+2



2020. nov. 25. 17:05
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
Mi honnan tudnánk megmondani, hogy a két orvos közül, aki vizsgált (és akiket egyébként nem ismerünk), melyiknek van igaza? Fene tudja látatlanban, hogy melyik a jobb UH-os.
2020. nov. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%
Józan paraszti ésszel ha kisebb a haskörfogata a babának, és a méhlepény nem jó állapotban van akkor valószínű,hogy nem táplálja a méhlepeny megfelelően, azért soványabb.Mondjuk azt nem értem ha az orvos már korábban észrevette ezt, miért nem csinál mondjuk hetente uh-t, vagy nem tudom, nem vagyok orvos.Viszont a magán uh gépnek jobban hinnék.
2020. nov. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tegnap a dokim 2 héttel kisebbnek mértr a babát a szokásos 1 helyett. Kevesebb magzatvíz a császárhegem is elkezdett vékonyodni. Felküldött a kórházba a szülészetre. Míg dokim 2279g saccolta 35.helyett 33 hetesnek.

Addig az ambuláns doktornő 2400g szerinte minden rendben. De elküldött még eg, uh-ra ahol a szonográfus 2060g mérte 35 helyett 32.hetesnek. Ő is megerősítette hogy kevesebb a víz, a lepény 2/3 fokban érett.


Ma az ügyeletes doki 2300g mérte.. Pontosítok saccolta mert az uh gép minimum 10% tévedhet - /+ irányba.

No szerinted?

Nálam biztos, hogy a baba kisebb csak az a kérdés mennyire. Mert biztosan a Pic osztályra fog kerülni a lányom.


Én nem fogom sokáig húzni 🤷‍♀️

2020. nov. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Velunk az ellenkezoje tortent, 2 kulonbozo helyen uh-ztak, 32.hettol paraztattak h tul nagy a baba, 6hettel nagyobb! Emiatt nem vartuk meg a terminust, 38+6ra inditottak.


37+3napon 3700g-ot mert, 10nappal kesobb a joval 4kilo fole saccolt lanyom kibujt 3680g-al. Folosleges volt inditani.


Annak hinnek talan, akinek jobb a gepe, de ezek utan kb neki sem...

2020. nov. 26. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!