Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes terhesen most voltam...

8 hetes terhesen most voltam orvosnál, hogy ultrahangon megnézzük a babát. Sajnos azonban nem találta. Találkozott már valaki hasonlóval?

Figyelt kérdés
Korábban 5 hetesen voltam, akkor még csak petezsák volt, most 3 hét múlva a petezsák megnőtt, szikhólyagot is látott, de embriót nem. Terhességi tüneteim még ma is voltak (hányinger, puffadás, tegnap még hánytam is). Most csináltam egy terhességi tesztet, ami továbbra is pozitív. A doki azt mondta, hogy holnap egy nagyobb felbontású ultrahangon is megnézi. Azt mondta, két ok lehet, vagy kisebb a terhesség, vagy felszívódott valami miatt. Kisebb nem lehet, mert 3 hete 5 hetesnek látta. Szóval nagyon szomorú vagyok. Tudtok valami támpontot, hogy mi történhetett? REménykedhetek még?
2010. márc. 30. 18:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodj meg.

Mikor volt az utolsó mensid?

Lehet tényleg kevesebb idős vagy,vagy később volt egy extra ovud :-D

2010. márc. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

január 30.

Az ovum február 14-én volt. Ez biztos. :-(

2010. márc. 30. 18:14
 3/18 anonim ***** válasza:

nov.7 lenne a szülés időpontja,ami azt jelenti,hogy terminus szerint 8+3 hetes vagy

bizti nem később volt az ovud?

2010. márc. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Sajnos biztos. A férjemet megműtötték utána és két hétig nem is élhettünk házaséletet. Úgyhogy, ha nem akkor, akkor semmikor. :-(
2010. márc. 30. 18:25
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos velem is éppen ez történt... Nálam 11 hetesen nem találták a babót. Nálam be kellett fejezni a terhességet. Dokim szerint ilyen előfordul néha, nem tudják megmondani mi okozza. Ez épp 1 éve volt januárban. Most van egy 3 hetes egészséges kisfiam! Szval bármi lesz ne csüggedj!!!
2010. márc. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
69%
Nekem január 24.volt meg utoljára és 6+4hetesen már volt szívhang!Azért drukkolok hogy holnap meglegyen az a baba:-)
2010. márc. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

hát sajnos lehet, hogy elhalt a magzat :(

és sajnos ez igen becsapós, mert a szervezeted nem észleli és ezért lehet még pozitív a teszt és a terhestünetek is jelentkeznek. már szívhangnak lennie kellene. de szurkolok holnapra.

2010. márc. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

szia!

nekem is hasonló esetem volt, 4 hetesen 9 mm-es petezsák + 4 cm ciszta, 8 hetesen semmit nem látott! se ciszta se baba. beutalt a korházba hüvelyi UH-ra. ott a babát láttam 4 dimenziós UH-án és minden oké volt, a ciszta eltűnt.

azóta már 15 hónapos a kisfiam!

ne ijedj meg, lehet "elnézett valamit" , szurkolok értetek!

engem is a frász kerülgetett amikor nem látott semmit!

2010. márc. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

9 hetes koromban mentem a dokihoz, látta a petezsákot meg benne valami foltot. Se szívhang nem volt, se mozgás, semmi. Mondta, hogy sajnos előfordul az ilyesmi, oka nincs, másnap menjek be a kórházba, megnéz egy másik uh-val is, akkor tud biztosat mondani.

Az volt életem leghosszabb ájszakája, sírni nem tudtam, egyszerűen csak tudtam, hogy nem, ilyen nem létezik. Terhességi tüneteim nem voltak, se hányinger, se mellfeszülés...

Bementünk másnap, nagyon korán, még csak mi voltunk ott. A babának vert a kis szíve, járt keze-lába és az orvos felnevetett, hogy szivat minket a baba. :)


Akkor keztdem el sírni, és mondtam, hogy soha többet nem megyek abba a rendelőbe, ahol ezt látta. Azóta 33 hetes a pocaklakóm, és hála a jó Istennek minden rendben Vele.


Szorítok nagyon, és majd írd meg, hogy mit mondott az orvos!

2010. márc. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Sajnos én is csak negatív választ tudok neked írni:(

Ennyi idős terhességnél az embriónak gyönyörűen kellene látszódnia,megjelennek a végtagbimbócskák,szépen pulzál a szív és mozog folyamatosan.Az én babóm 8 hetesen 27 mm volt.Egy 2 centis embriót a rosszabb felbontású ultrahang is mutat.

Szerintem elhalt a terhesség:((((

Nagyon sajnálom,hogy ezt írtam,de szerintem ez lehet:((((


14 heteske.

2010. márc. 31. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!