Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek? Ez most tuti...

Szerintetek? Ez most tuti pozitiv?

Figyelt kérdés
[link]

2020. nov. 26. 19:28
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
70%
Azért lennék ellenséges, mert nem tudok szó nélkül gratulálni egy totálisan feleslegesen feltett kérdéshez? Hát legyen.
2020. nov. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
28%

Miért kell ennyire rosszindulatunak lenni bárkinek is?

Lehet évek óta nem jött neki össze és nemhiszi el nem mer örülni nem meri othon meg a párjának elmondani,biztosra akar menni.

Ténleg nem kéne a kérdezőt ennyire bántani,kicsit gondolkodjatok el magatokon ezen a rosszindulatusagaitokon,szomoru ténleg.10est se értem miert kellet lepontozni,csak az kap zöldet aki rosszmaju?Jöhet rám is a leértékelés nem érdekel😊

Ez tuti pozitív kérdező,gratulalok es ne törödj a gonoszsággal😊

2020. nov. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom... mi nagyon sokáig próbálkoztunk de mikor egy ilyen tesztet foghattam a kezembe azonnal tudtam hogy pozitív. Ez is szinte leugrik a kijelzőről. Évek ide évek oda, egyértelmű volt. A pozitív teszt sem garancia semmire. Majd ha orvos megerősítette akkor lehet örülni. Akkor meg jön majd a "biztos jól látta az orvos...?" kérdés.
2020. nov. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
30%

Jezusom, csak feltett egy kerdest.... igy raugrani valakire..!! :D nevetseges

Szerintem pozotiv

Gratulalok!

2020. nov. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
24%

Hogy viselkedhet így néhány felnőtt nő?

Senkinek sem kötelező válaszolnia..

Mellesleg ez egy olyan oldal ahol kérdéseket lehet feltenni 😄 Lehet valakinek egyértelmű, hogy ez a teszt pozitív de a kérdezőnek nem, valószínűleg ezért tette fel a kérdést..

Kedves Kérdező, neked pedig gratula! Ez egyértelmű pozi❤️

2020. nov. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
21%
Nem értem minek kell ízetlenkedni másokkal! Nos ha ki teszi mikozben o is tudja hogy az pozitiv? Ilyenkor ez nektek fáj vagy szúrnak valahol ha megnézitek vagy el olvassátok? Milyen világban élünk már...
2020. nov. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
87%
Negatív 🤦
2020. nov. 27. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
84%
Simán lehet kémiai, várd ki az egy hét késést, ha eddig nem tetted.
2020. nov. 27. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Ez pozitív
2020. dec. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!