Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A szeméremcsont feletti...

A szeméremcsont feletti fájdalom olyan, mintha két oldalról feszítenék szét a csontot?

Figyelt kérdés
Mai naptól érzem ezt. 34 hetes vagyok. Szerdán még nem volt befordulva a baba uh szerint és én is oldalt érzem még a fejét, igaz már a csípőmnél. Mitől lehet ez az alhasi fájdalom? Gondoltam valami fertőzésre is, de más tünet nem jelentkezett.

2020. nov. 27. 18:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok, csak 28 hetesen. Fogalmam sincs, mitől lehet.
2020. nov. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem még 24. Hetesen volt egy ilyesmi, de nem pont ilyen alhasi fajdalmam, az inkább ilyen nyilallás volt, de akkor kaptam antibiotikumot, hogy nehogy felszálló fertőzés legyen mert akkor már rövidült a mehszaj :/ remelem hogy most nem azért faj ennyire
2020. nov. 27. 18:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen, utolsó 2 hónapomban, egyre rosszabb lett a vége felé. Amit a doki mondott: Vagy illeszkedik be a baba, vagy szélesedik a csípő, vagyis készül a tested a szülésre. Nekem semmi fertőzésem nem volt, de igazából más választ nem kaptam erre.. Normális.. Hát én nem éreztem normálisnak, volt hogy alig birtam felkelni :D
2020. nov. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Terhesség alatt a szalagok, ízületek fellazulnak, a két csont valóban valamennyit távolodik egymástól. Ez ilyen.
2020. nov. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, így már nyugodtabb vagyok 😊 már nem hiányozna semmi féle fertőzés vagy ilyesmi. A fájdalmat és minden mást pedig elviselek a kis Csodánkért 😊
2020. nov. 27. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!