Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szeméremcsont fájás ellen...

Szeméremcsont fájás ellen valakinek valami jó tipp?

Figyelt kérdés

Már nagyon korán kezdődött nálam ez a fájdalom(16.hét). Hol javul, hol pedig ismét nagyon durván kínoz ez a fájdalom. Ma konkrétan alig tudok menni, fekvésnél megmozdulni. Kismama jogára járok heti 1*,nagyon szeretem, de érzem, hogy a torna után sajnos még rosszabb a helyzet.. Van esetleg valakinek erre valami tippje amivel enyhíteni lehet a fájdalmat? Most nézegetem a vízi tornát , nem tudom mennyire segíteni . Nem szeretném a jogát abbahagyni , de sajnos lehet muszáj lesz..


32hetes kismama


2020. jan. 16. 22:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincs rá tipp. Nekem is korán kezdődött. Még a dokit is kérdeztem anno, hogy mit lehet tenni, de azt mondta, hogy semmit.
2020. jan. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én 17.hetes vagyok, nem az első terhességem és már 2 hete fáj.... csak az éjszakai hosszabb pihenés segít rajta.
2020. jan. 17. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kedves 2. Válaszoló! Első terhességnél is fájt? Szülés után azonnal megszűnik ez a fájdalom ?
2020. jan. 17. 06:44
 4/7 anonim ***** válasza:
Szülés után azonnal elmúlt nekem.
2020. jan. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szokott fájni de egyszer brutális volt, még alvás közben ahogy forgolódtam arra keltem hogy sajog. Erre sajnos nincs semmi praktika. Ha a baba megszületik elmúlik, vagy esetleg ha elmozdul a helyzetéből.
2020. jan. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Erre csak a szülés lesz a megoldás. Addig is kitartást!
2020. jan. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Összeszorított fog. Más nem nagyon hat.. Nekem megmaradt, császárral szültem. Talán a kislányom 1 éves koráig éreztem erősebben. Azóta csak menstruáció előtt érzem néha. (császár előtt vajúdtam 11 órát)
2020. jan. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!