Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális az, ha a 9. héten...

Normális az, ha a 9. héten hirtelen alábbhagynak a terhességi rosszullétek?

Figyelt kérdés
Az elmúlt 3 hetet végighánytam, zavartak a szagok és minden ételtől undorodtam. Két napja nem hánytam, sok ételtől undorodom még és rossz a szájízem, de ennyi. Nem a hányinger és a rosszullét hiányzik, de abból tudtam, hogy jól van a baba. 6 hetesen vizsgált meg először a nőgyógyászom, minden rendben talált. Jövő hétre van a következő időpont. Van okom aggódni?
2020. nov. 29. 09:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Normális. A tünetek jönnek mennek és változnak. Lehet délután már megint kidobod a taccsot. Egyébként nekem egyszer volt egy vetélésem a 8. héten nem találtak szívhangot. 1 hét múlva volt a műtét,de végig voltak tüneteim. Pedig már nem élt a baba. Ha elmúlnak a tünetek nem jelent bajt. És látod nálam például baj volt, tünetek mégis voltak. Nyugi,ne aggódj minden apróságon,örülj hogy picit jobban vagy. Próbáld élvezni a terhességed. Utólag visszagondolva én is feleslegesen aggódtam. A második terhességemből gyönyörű,egészséges fiam született. Minden butaságon idegeskedtem,ahelyett hogy kiélveztem volna.
2020. nov. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Normális is lehet. Ahogy az előző is írta van akinek elhal a baba de mégis megmaradnak a tünetek másnak elmúlnak de mégis minden rendben. Nálam 9hetesen múltak el a tünetek ,két hét múlva mentem orvoshoz, és kiderült,hogy két hete leállt a fejlődésben. De sok más ellenpéldát is olvashatsz.
2020. nov. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi idős terhesen folyamatosan pánikoltam, hogy ez meg az normális-e. Nekem nem igazán voltam terhességi tüneteim, de volt hogy napokig az a pár enyhe jelecske is eltűnt (fáradtság, mellfeszülés). Igazsság szerint terhesen a vérzés meg a görcs kivételével kb.minden normális, ahogy észreveszem.

Most már azon aggódom, hogy "ma miért csak 3x mozgott...". Sose lesz vége🙈

Ui.: én is tettem fel anno egy tucat hasonló kérdést.


24hkm

2020. nov. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
27hetes vagyok jelenleg és olyan érzés mintha jönne vissza a rosszullét. Éjjel arra ébredek, h hányingerem van illetve napközben is sokszor... Addig hánytam minden reggel amíg meg nem mozdult a babám, utána jobb lett.
2020. nov. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%

Nekem 10.hét elején múlt el a hányás egyik napról a másikra. Kegyetlenül megijedtem, állandóan csak az járt a fejemben, mi van, ha már nem él a babám. A többi tünet (mellfájdalom, fáradékonyság, stb.) megmaradt. Aztán a 12.heti uh-n láttam, mocorgott, ficánkolt, teljesen jól érezte magát. :) Szóval nyugi, én is be voltam parázva, de holnap kezdem a 25.hetet. :)

Kellemes babavárást, minden jót!

2020. nov. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Normális. Nekem a fiammal egész végig nem volt 1 db rosszullétem sem. A lányommal az első 3 hónapban enyhe hányinger szinte minden nap, de aztán az első trimeszter végén mintha elvágták volna, és onnantól semmi.
2020. nov. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, normális, nekem is ebben a hétben szüntek meg a beszúrások és az émelygés. Jön egy jó korszak a babavárásban, élvezd ki, hogy még a derekad nem fáj. Majd fog :/
2020. nov. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!