Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem volt szívhang, petezsák...

Nem volt szívhang, petezsák szabályos, szikhólyag van, crl 5mm,6.1 napos terhesség, meszes alapján több két héttel. Missed ab gyanú. Egyetlen tüneteim a mellek duzzadása, fájdalma, alábbhagyott valamennyivel. Reménykedjek még?

Figyelt kérdés

2018. júl. 21. 13:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
75%
Az orvos mit mondott? Addig míg ő nem mondja, hogy vége szerintem igen.
2018. júl. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
38%
Hany hetes vagy ? Azert ez fontos info lenne. 7-8. het elott pont ezert nem kell orvoshoz rohangalni.
2018. júl. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
79%
irta hogy 6+1hetes..szerintem még korai volt az orvos nekem is csak a 7.héten volt szívhang :) még bőven benne vagy az időbe hogy elkezdet dobogni a szive :)
2018. júl. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Első válaszoló. Az orvos annyit mondott az egész másfél perces vizsgalat alatt, hogy jöjjön vissza 5 nap múlva, ha akkor sem lesz szivhang, akkor missed ab.
2018. júl. 21. 13:30
 5/18 A kérdező kommentje:
Menzesz alapján mentem orvoshoz ami szerint két hettel idősebb a terhesseg. De lehet később fogant mivel 30-35 napos ciklusaim vannak, ezt az asszisztens hölgy mondta. Ami még nagyon aggaszt, hogy a melleim kevésbé fájnak, pár nappal ezelőttig le akarták szakadni, most meg csak fajdogálnak.
2018. júl. 21. 13:38
 6/18 anonim ***** válasza:
Persze hogy van remény. Az én fiam is később fogant, mi is így indultunk neki és ma már 4.5 éves egészséges nagyfiú. Ne add fel!
2018. júl. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Szerintem menj el másik orvoshoz is, ha aggódsz. Én ezen a héten voltam sztk-ban, és 12 mm petezsákot láttak csak hasi uh-n, az orvos majd leharapta a fejem, mikor megkérdeztem nem lát-e mást is, hogy örüljek, hogy ennyi van. Vizsgálat kb. 1,5 perc volt. (mensi szerint 5 hét 2 nap)

Másnap reggel más okból (barnázás utrogestan és progeszteron mellett) elmentem egy magándokihoz, aki hüvelyi uh-n 10 mm petezsákban látott 2 mm embriót nagyon halk szívhanggal, ÉS mellette egy haematomával, ami miatt azóta is feküdnöm kell, ha lehet.

Lehet van ott már más is, csak az ultrahanggal vagy az uh-t végző orvossal van a gond. Szorítok :)

2018. júl. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Nagyon nem jó érzésem van. De lehet azért mert ra írták a papírforma missed ab gyanú. A tünetek enyhülése azaz az egy tünetem enyhülése is aggaszt. Meg valóban lehet hogy két hetet téved a dolog? Mármint két hettel kisebb a terhesseg mint menszesz alapján kéne lennie?
2018. júl. 21. 21:12
 9/18 anonim ***** válasza:
7-es vagyok. Nem vagyok még túl jártas ezekben a dolgokban, első babóm, ez is csodaszámba megy, hogy összejött a betegségem miatt, és emiatt elég parás is vagyok. Én menzi elmaradása utáni napon teszteltem, azon a héten elmentem dokihoz is. Azt írták a leletre 5 hét 1 nap. Ezen a héten is voltam (ugyanuott magánban a fenti ok miatt), most is az van a lapon, hogy menzi szerint 5 hét 3 nap. A mért adatok szerint a petezsák alapján 5 hét 5 nap, az embrióméret és szívhang miatt 6 hét 0 nap, szóval nálam egy leleten van 3 dátum, úgy, hogy pontosan tudom, hogy mikor foganhatott a pici, mert csak egyszer voltunk együtt múlt hónapban és nekem mindig pontos 28 napos ciklusaim voltak. Szóval szerintem még az is benne lehet, hogy benézik a dátumokat. Különben nekem kb. semmi tünetem nincs azon kívül, hogy megduzzadt a mellem, de nem is érzékeny.
2018. júl. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Kitartást! Nincs minden veszve! Én a mostani terhességemmel voltam hasonlóan. Bár tudtam h jóval középidő után jött össze így nem is lepődtem meg h kisebb. 8+3nál volt a méretei szerint 6+1 napos terhesség. 5mm, bár pulzálás már volt, de lehet ha 1 nappal késöbb mész már nálad is lett volna. A tünetek meg jönnek, mennek, hol erősebb, hol gyengébb. Emlékszem hogy megijedtem mikor egyik reggel úgy keltem hogy semmi tünetet nem éreztem, 3-4 nap után viszont visszajöttek. Szóval drukkolok! Menj vissza egy hét múlva, addig sokminden változhat!

16hkm

2018. júl. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!