Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A mellfeszülés együttlét után...

A mellfeszülés együttlét után kinek mikor jelentkezett?

Figyelt kérdés
Tudom hogy nem mindenkienk vannak ilyen tünetei meg ez lehet a mensi tünete is csak kiváncsiságbol együttlét után mikor jelentkezik napok vagy hetek is eltelhetnek? :)

2020. nov. 30. 16:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát én kb 4-5 hetes terhes voltam amikor fájtak.
2020. nov. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem 5-6 hetes terhesen jelentkezett
2020. nov. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az első terhességemnél, már a nem várt előtt néhány nappal nagyon fájtak. A másodiknàl úgy a 14. héten kezdődött és szoptatás mellett még most is az, hogy már fél éves a kislányom.
2020. dec. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekm is már előre fájt és csodálkoztam is, mert nekem menstruáció előtt nem szokott.
2020. dec. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Neked 4-es mennyi idővel fájt előrébb együttlét után ? Vagy 1-2 héttel a nem várt előtt?
2020. dec. 1. 13:09
 6/6 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs sajnos, nem tudom mikor volt az együttlét, ennyire nem követtem nyomon a dolgot. De kb egy héttel volt a nemvárt előtt, azt is hittem, hogy azért feszül, mert a nagy home officeban nem igazán hordok melltartót. :D
2020. dec. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!