Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jobb oldali, régi heg fájdalma...

Jobb oldali, régi heg fájdalma mozgásra?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tegnap keltem úgy, hogy fáj jobb oldalon azon a területen, ahol a vakbélműtétem hege van. Mozgásra, köhögésre, tüsszentésre érzem, simán pihenés közben nem. Pici lila hajszáleret látok ott, egyebet (sérülés, zúzódás) nem. Védőnő nem tud rá mit mondani.

Hétfőn volt egy kisebb autóbalesetem, a babát megvizsgálták, minden rendben van vele. A balesetben az érintett területet nem ütöttem meg, mert be volt kapcsolva a kismama övterelő.


Volt esetleg valaki hasonló helyzetben? Eléggé aggaszt.



2020. dec. 3. 09:01
 1/3 A kérdező kommentje:

Kifelejtettem, hogy hétfőn néztek méhszájat (kézzel is), méhnyak-hosszz, azt, hogy a méhlepény ép-e, baba szívhangját, méretét stb...elég alaposan megvizsgáltak.

Itthon szívhangfigyelővel is figyelem a babát. Orvos azt mondta, hogy napi 5-10x kell mozognia, ez megvan a lustább napjain is.

Ma vagyok 25+2 hetes.

2020. dec. 3. 09:06
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem csak feszül ahogy nő a hasad. Nővéremnek is volt vakbelmutete, terhesen neki is neha fájt a heg ahogy húzódott a bőr.

De nézesd meg inkabb valakivel, aki orvos es nem védőnő. Az a biztos! Esetleg ügyeletet felhívni?

2020. dec. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Háziorvosnak is mondtam, ő azt mondta nem aggódna. 70km-re van az orvosom, telefonon elmondtam, azt mondta ha nagyon aggódok megnézi, de ha a baba mocorog meg jól érzi magát, plusz a fájdalom előtti nap ultrahangoztak, akkor nem hiszi, hogy báemit látna, amit a másik doki nem.
2020. dec. 5. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!