Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Katéter vesekő miatt!?

Katéter vesekő miatt!?

Figyelt kérdés

34 hetes kismama vagyok és 4 napja vagyok bent a korházban vesegörcs miatt. Az ultrahangon követ nem láttak csak tágulatot ezért azt mondta az orvos, hogy holnap felrakják a dupla j katétert. Az a kérdésem, hogy a felhelyezés ugyanolyan mint egy sima katéternél? Utána fáj?

Ma felraktak egy sima katétert mert alig bírtam pisilni, a felhelyezés után egy òràval még sírtam a fájdalomtòl és végül kivették, azòta pedig nagyon véreset pisilek és csöpög is magátòl a véres pisi.... erre kell számítanom a holnapi katéter felhelyezése után is? Nagyon rettegek ezek után...



2020. dec. 4. 01:28
 1/7 anonim ***** válasza:
57%

Nálam is ez volt, de én nem engedtem és nem egyeztem bele semmi ilyen beavatkozásba !

Pár napig infúziókat kaptam, az jól kimosott és elmúlt a gyulladás.

2020. dec. 4. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%
(Azt hozzá kell tennem, hogy másik orvosnál...)
2020. dec. 4. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Mikorra múlt el a vesegörcsöd?

A mai nap után gondolkodom rajta, hogy megengedjem-e de viszont annyira fáj, hogy nem veszi ki az injekciò...:(

2020. dec. 4. 02:31
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
Hát a kapott fájdalomcsillapítóktól pár óra alatt enyhült a brutális kín, aztán vagy 5 nap múlva engedtek ki a kórházból, addig infúzióztak.
2020. dec. 4. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekem folyamatosan visszatér ez a brutális görcs, most is éppen vergődök az ágyon és 2 òrája csak azt mondogatják , hogy majd jön az orvos kitartás.....
2020. dec. 4. 03:12
 6/7 anonim ***** válasza:
83%
Segíteni sajnos nem tudok, de minden jót kívánok! Szörnyű lehet :( Majd, ha időd engedi és jobban vagy, kérlek írj, hogy miújság veled!
2020. dec. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szia elég régi kérdés de megkérdezhetem végül felrakták a katétert? Nekem 5 napja van fent de azóta se éjjelem se nappalom. Irtó kényelmetlen nem tudok ülni állni feküdni. Gondolkozok hogy kivetetem de félek hogy visszajön a görcs. Vesetágulatom volt, valószínűleg kő miatt. Köszönöm ha válaszolsz

28 hkm

2021. szept. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!