Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Epekő műtét után vesekövem is...

Epekő műtét után vesekövem is van, szerintetek ugye nem fogják műteni? Többi lent!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

1 hete volt epekő műtétem!

Most november elején kell visszamennem az urológiára mert van egy 7-8mm-es vesekövem és több apró mészkövem!

Kaptam addig rá rowatinexet meg nospát!

Nagyon félek nehogy azt mondják hogy műteni kell ezt is meg katéter stb...!

Komolyan már az van bennem ennyi erővel fel is húzhatnám magam :-(

Elvagyok keseredve!

Nem volt elég ez a műtét,most idegeskedjek mi lesz a vesekővel!

Azt ne mondjátok hogy igyak sört mert az epeműtét után nem ihatok!

Még lábadozom így is!

Csak már kétségbe vagyok esve!



2017. szept. 8. 10:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Hidd el a legtöbb ember soha nem műttetné meg magát, ez nem kivánság műsor.

Csak azt műtik akit meg kell műteni.

Mert ha neked elfog múlni a vese köved a tv nézéstől , akkor nem lesz meg műtve.

2017. szept. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Oh,köszi, azt gondoltam!

De nekem vannak kötelezettségeim is,nem hogy hetente korházba fexem!

Illetve bizony vannak felesleges műtétek is!!

Most sem bírok rendesen foglalkozni a lányommal aki autista mert volt az epe műtét!

Fontos volt megcsináltattam,de nincs segítségem!

Még egy ilyenbe nem vágok bele!

2017. szept. 8. 11:08
 3/4 anonim válasza:
Szia, ugyanebben a cipobem jarok engem mult even mutottek epekore. Viszont nekem evek ota folyamatos koveim vannak a vesemben a kissebbeket 1-5 mm ig hajtjak gyogyszerekkel ami 5 mm folul van azt pedig ESWL geppel zuzzak. Nyugi nem fajdalmas az egesz max egy fel ora. Nezz utanna neten vannak videok. En mar sokszor voltam kőzuzásra es ha megno a kovem valamelyik 5mm nel tobbre rogton megyek hogy zuzzak meg ugyanis volt mar regen hogy elakadt a vesevezetekben egy 7 mm es hetekig kinzott ejjel nappal mire tobbszori zuzassal sikerult osszetorni, tehat en meg akkor megyek magamtol mikor a veseben van. A vese vezetèk ami a holyaghoz vezet 5mm vastag tehat ilyen koveket meg kipisil az ember spontan gyogyeres beavatkozassal de van akinek mar ez is elakad es akkor kezdodnek a kinok viszont a ties már zuzando. Fel a fejjel kerd az urulogust zuzza meg es semmi problemad nem lessz homok vagy apro 1-2 mm es tormelekekben kijon termeszetes uton. Nekem elhiheted a temaban vagyok mar 4-5 ève :) szep napot. 24/F
2017. szept. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Igen megyek majd október végén,azért rakták akkorra hogy ha zúzni is kell addigra teljesen felépüljek az epeműtétből,még a varrataim is bent vannak!

Szóval picit várnom kell!


Szóval akkor nem fogják műteni meg vesekatéter stb...?


Másnak milyen esetben csinálnak ilyet?

2017. szept. 8. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!