Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nincs mensi, de negatív a teszt?

Nincs mensi, de negatív a teszt?

Figyelt kérdés

Nektek hanyadik nap mutatta ki a teszt, hogy pozi?

Illetve volt olyan akinek a negatív teszt ellenére is baba volt?


2020. dec. 5. 18:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia ha már egy hete késik, akkor annak ki kell mutatnia. Az is lehet hogy hormon zavaros vagy. Jó lenne tudni hogy mikor kellett volna meg jönnie?!
2020. dec. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Okt 22-én volt utoljára.
2020. dec. 5. 18:50
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szerintem nem vagy terhes. De szerintem menj el nődokihoz, kérsz időpontot el mondod hogy már több mint egy hónapja nem jött meg, csinál egy hasi ultrahangot, és még mondja hogy mivan. De valószínű hogy hormonális oka van.
2020. dec. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem később mutatta ki 2x is de nem ennyire.

Első alkalommal 9.napon lett extra halvány, rá 2 napra "meg is jött", kémiai terhesség volt.

Most amikor terhes lettem késés napján negatív volt, rá 4 napra lett pozitív (közte nem teszteltem) a 10-es teszt. UH alapján 2 héttel kisebb a babám, ergo 2 héttel később is volt a peteérés, valószínű az előtte havi kémiai zavart be. Ezek alapján én nem gondolnám, hogy baba van a dologban.

2020. dec. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem a terhesség az egyetlen ami késést okozhat, a lehetsées okok között vannak elég veszélyesek is. Ha nagyon sokat késik, én a helyedben elmennék ezzel orvoshoz.
2020. dec. 6. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!