Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez magzatvíz-szivárgás lehet...

Ez magzatvíz-szivárgás lehet vagy izzadság? (kép?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Elszundítottam 3 órára és úgy keltem, hogy a bugyimon átlátszó folt van. Ha nem lett volna hófehér a bugyi, akkor fel sem tűnt volna szerintem, nem sok. Szerintetek?

25+5hkm


[link]



2020. dec. 7. 12:28
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
57%

Én egyébként nem vagyok gyenge gyomrú, ezek a képek engem nem kavarnak fel, de van köztük egy nagy különbség. A szanaszét ázott tesztről és az aranyeres sgglyukról meg lehet állapítani hogy pozitív/negatív, vagy hogy tényleg aranyeres-e, de ezen a nedves bugyin tényleg nincs mit nézegetni, képről egyszerűen nem lehet eldönteni. Lehet magzatvíz, folyás, pisi, víz, de akár még tökömtudja fehérbor is ráborítva, a különbség képen nem látszik. 🤷🏻‍♀️

Szóval nem az a baj, hogy undorító a kép, hanem az hogy feleslegesen undorító. Egyszerűbb lett volna kép nélkül megkérdezni hogy mit csinálj ha nem vagy benne biztos hogy mi is ez, és veszekedés és egymás sértegetése nélkük kaptál volna segítőkész válaszokat mint amiből volt is pár (jelzőbetét, orvos).

2020. dec. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normális hangvételű, kedves válaszokat!

Utolsó, neked is köszönöm. Azért tettem fel, hogy hátha számít a szín vagy mennyiség, akármi. Tapasztalatlan vagyok :)

2020. dec. 7. 17:22
 23/23 anonim ***** válasza:
21 vagyok, azt elfelejtettem hogy szerintem is csak sima folyás volt.
2020. dec. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!