Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez magzatvíz-szivárgás lehet...

Ez magzatvíz-szivárgás lehet vagy izzadság? (kép?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Elszundítottam 3 órára és úgy keltem, hogy a bugyimon átlátszó folt van. Ha nem lett volna hófehér a bugyi, akkor fel sem tűnt volna szerintem, nem sok. Szerintetek?

25+5hkm


[link]



2020. dec. 7. 12:28
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
61%
Mekkora mártír itt mindenki, leírta, hogy mi lesz a képen, minek nyitjátok meg, ha nem bírjátok? Amúgy meg, ez még messze nem a legbizarabb az ide feltöltött képek közül. Én ez alapján sima folyásnak gondolnám, de ha aggódsz, menj el dokihoz, mert kb bárki lehet.
2020. dec. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

#9 nem kötelező megnézni a képet, ami véleményem szerint nem megbotránkoztató, nem látszik rajta ssemmi gusztustalan.

Volt aki szülés után egy véres szövetdarabot tett fel, ami kijött belőle és SENKI se kezdte el gusztustalannak nevezni, segítettek neki.

2020. dec. 7. 13:10
 13/23 A kérdező kommentje:
2020. dec. 7. 13:13
 14/23 anonim ***** válasza:
66%
De az is undorító de hol van a tartásod? Idegen embereknek mutogatod az ázott bugyidat
2020. dec. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
29%

Bocs de egyet kell ertsek a #12 kommenttel, nekem az volt a legalja es ot nem szedtek szet a valaszolok.


Ha szivarog, lesz meg ilyen a bugyid, onnan tudod h az magzatvizszivargas.

Elcsoppeno vizelettel nincs tapasztalatom, de az gondolom sargasabb.

2020. dec. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy szivárog a magzatvized. Ilyenkor eleve több folyás van.
2020. dec. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a rendes válaszokat :)

Múlt héten két autóbalesetem is volt, mindkét alkalommal megvizsgáltak és mindent rendben találtak. Azért ijedtem meg ma, mert hátha mégis történt valami...

2020. dec. 7. 13:45
 18/23 anonim ***** válasza:
Elvileg a magzatvíznek édeskés szaga van. Szerintem ha aggódsz és még baleset is ért menj be nézesd meg minden rendben van e.Nekem első ránézésre tényleg folyásnak tűnik ,legalábbis nekem is volt ilyen . Ne aggódj.
2020. dec. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem ez inkább pisi mint magzatvíz.
2020. dec. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

12: en azt a veres izet se latom undoritonak nekem is volt olyan mensi alatt.


Viszont ez pisi lesz, emlekszem hanyszor becsurogtam terhesseg alatt ugy, hogy nem is ereztem. Viszont nyugi szules utan teljesen megszunt 👍

2020. dec. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!