Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetesen nyitott a külső...

12 hetesen nyitott a külső méhszáj. Pihenésen kívül tudok még valamit tenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

5 hetesen enyhén bevéreztem, kaptam rá gyógyszert és a 10-11ik hétre felszívódott a bevérzés, a méhszáj teljesen zárt volt.

Viszont 12 hetesen egy jóval erősebb bevérzés ijesztett meg minket. Be is fektettek pár napra, most egy másik gyógyszert kaptam. A vérzés megszünt, a gyógyszert szedem és mostmár itthon pihenek. A baba jól van, de a közelében egy elég nagy kiterjedésű bevérzés található és a külső méhszájam nyitott.

Tudok még ezen kívül bármit is tenni, ami megoldható egy 7 és egy 2 éves mellett?

1 hét szigorú pihenés írt elő az orvos, de kontrollra nem hívott. Legközelebb a 18 hetes Uh-ra kell bemennem.

Ha letelik az 1 hét mi az amit nem csinálhatok, és mi az amit igen? Amikor kérdeztem, azt mondta csak, hogy nem érti a kérdést.


2020. dec. 13. 04:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon lassan és óvatosan lehet bármit csinálni. Elsősorban feküdni.
2020. dec. 13. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Van segitseged? Kimeld magad, rendeljetek kajat, esetleg ferjed vegyen ki egy het szabit. Nalunk a 7eves mar eleg jol megertette h csak agybol jatszok/tanulok vele. (3hetig kellett fekudnom).
2020. dec. 13. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Jövőhéten nem tud minden nap itthon lenni a férjem. Sőt szinte majdnem minden nap muszáj délelőtt elmennie. Megfőzni ő megfőz, tehát az most nem gond.

Ha nagyon kell valami akkor apósom 1-2 órára fel tud ugrani, de sokkal többre ő se nagyon. Meg minden apa nélküli nap nem tudja ezt se megoldani. Más segítségem sajnos nincs.

2020. dec. 13. 09:34
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ez volt a második terhességnél. Vérzések, nyílt méhszáj... Sajnos a 18-ik héten elment a babám. Vagyis megindult a szülés és megszültem élve, teljesen épen de sajnos nagyon korai volt ez és hát pár másodperc alatt meghalt. Nem tudsz semmit tenni ellene. Ha meg kell történnie meg fog! Ha nem akkor nem. Túlteszed magad rajta és teherbe esel megint. Én 3 hónap után ismét teherbe estem, minden rendben volt fiunk született.
2020. dec. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!