Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Eseményutáni tabletta?

Eseményutáni tabletta?

Figyelt kérdés

Sziasztok 4 napja úgy adódott, hogy be kellett vennem egy eseményutánit:( a “baleset” után kb 10-12 órára. Még sosem volt ilyen, de persze elolvastam minden betegtájékoztatót stb

Viszont sokaknál olvastam, hogy a tabletta bevétele után pár napra vérezgettek, menstruációs tünetek lettek. Na most nálam a világon semmi ilyen nincs, semmi vérzés vagy görcsölés.. attól még van esély, hogy hatott a tabletta? A menstruációmnak majd 29 körül kellene megjönnie. Ha ott megjön de addig semmi akkor rendben vagyok?

Bocsi ha buta kérdés de nagyon stresszelek



2020. dec. 14. 10:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Annak idején amikor be kellett vennem akkor nem hozta előrébb a menstruációt, az első a szokásos időben jött, se utána vagy 1 évre felborult és összevissza jött..
2020. dec. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem se hozta elobbre es es nem is volt hatassal a ciklusomra
2020. dec. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem előrébb hozta sokkal, mikor bevettem előtte egy héttel múlt el, majd a tabletta után egy hétre megjött. Nekem utána nem kavart már be, csak az első két menzesz borzasztóan fájt, nekem amúgy is szokott fájni, de az a kettő nagyon durva volt, alig bírtam dolgozni vele még görcsoldóval is. Escapelle nevűt kaptam, ez kb. 4 éve volt.
2020. dec. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem sem borította meg a ciklusomat, sem akkor, sem később. Ugyanazokban az időpontokban jött meg.
2020. dec. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megnyugtattatok kicsit:)
2020. dec. 14. 13:46
 6/8 anonim ***** válasza:
26%

Nekem sem volt semmi mellékhatása, de hatása sem...

Én kb 30 óra után vettem be

2020. dec. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
En sem vereztem utana. Vagyis a mensim megjott napra pontosan miutan bevettem,es nekem is onnantol borult az egesz ugy fel evig😅 volt vagy 2 honap,mikor meg se jott.
2020. dec. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyszer kellett bevennem, a baleset másnapján, és az égvilágon semmi nem változott szerencsére, rendben maradt a ciklusom, mintha mi sem történt volna.
2020. dec. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!