Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 nappal az aktus után már...

12 nappal az aktus után már mutatná a teszt, ha teherbe estem?

Figyelt kérdés

2 napja késik. 2 tesztet is csináltam, mindkettő negatív.

Még csak a szokásos tüneteket sem érzem, mint menstruáció előtt.

Elvileg most már kéne mutatnia a tesztnek, ugye?

Csak azt nem értem, miért nem jön meg akkor már. Ennyit még nem késett. És olyan se volt, hogy nem éreztem a szokásos pms tüneteket..


2020. dec. 14. 23:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát várj még pár napot, és tesztelj újra. Nekem stressz, betegség vagy egyebek miatt is tud késni, lazán egy egész hetet is.
2020. dec. 15. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem, 12 nap kevés. 14-16
2020. dec. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Predictor early nap bármely szakaszában kimutatná már, ha ma megpróbálom?
2020. dec. 15. 11:21
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem. Kimutathatja, de ha negatív, még nem zárhatsz ki semmit, így értelme nem sok.

Ha csak a számított ovu előtt lettetek volna együtt (ami ha 2 napja késik, akkor 16 napja volt), akkor egy negatív már biztos lenne.

De mivel késik, ugyanakkor a teszt még negatív, biztos, hogy csúszott az ovuláció, ezért korai a teszt.

2020. dec. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Az együttlét előtt 2 nappal volt tojás fehérjés nyúlós. Aznapi együttlétkor már a túrósabb volt.


Ebből az egyből tudok következtetni, hogy az ovu ugyanakkor volt, mégis késik már 3. Napja.


Akkor miért írják, hogy menstruáció előtt 6 nappal már mutat?

2020. dec. 15. 11:38
 6/7 anonim ***** válasza:
Túrós? Az inkább fertőzés lesz, mert nem normális. Attól késhet.
2020. dec. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem fertőzés. Minden hónapban ilyen változások vannak. Cervix cycle picture. Mint itt ahogy bemutatjak
2020. dec. 15. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!