Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sárgás folyás mi az? Terhesség

Sárgás folyás mi az? Terhesség

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Első baba már a végén járunk. 39. hét és 4. nap ma.

Pár napja (3-4) sokkal több folyásom jön mint eddig. Az állaga olyan kb. mint egy normális folyásnak se sűrű se víz állagú inkább a 2 között. A színe sárgás és mindig akkor folyik mikor felülök vagy felállok. Fekve nem igazán. Itt ott nagyon enyhén fáj a hasam. 2 hete, 1 hete és 3 napja voltak jósló fájásaim is. A melleimből folyik a tejes víz már 2 hónapja de az utóbbi pár napban sokkal ragadósabb. Lehet hogy már pár nap múlva szülhetek? Kisfiút várok és pénteken kellene szülnöm. Már nem bírom kivárni. Az egész testem viszket a doki nem adott nem írt rá semmit hiába mondtam neki. Apró varak vannak az egész testemen annyira kivakarom akarva akaratlanul. Végig el van repedezve a bőröm nagyon sok helyen. Köszönöm a válaszotokat.

19.



2020. dec. 15. 21:13
 1/1 anonim ***** válasza:
húha, a viszketés epepangás is lehet, nem tudom, az ilyenkor gáz-e még, de kérdezz rá mindenképp!
2020. dec. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!