Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sárgás barnás folyás lehet a...

Sárgás barnás folyás lehet a Gynophilustól?

Figyelt kérdés
35hkm. Megelőzésre heti 1-2x használtam kb 2 hete már, viszont mivel picit viszketni kezdett a hüvelybemenetem, gondoltam pár napig naponta szedem, 5 nap múlva úgyis megyek dokihoz, leoltást is csinál. Eddig nem vettem észre, hogy nagyon színe lenne, talán kicsit sötétebb volt a folyásom másnap, meg hát van egy jellegzetes szaga ennek a Gynophilusnak, de ma sárgás barnás volt a folyásom, a szaga ugyanaz a jellegzetes szag... Lehet, hogy így nagyobb mennyiségben jobban megszínezte? A nyákdugó csak nem lehet, ott inkább piros-kocsonyás cucc van, nem?

2020. febr. 29. 18:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Ilyen színe van.
2020. febr. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2020. febr. 29. 18:55
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg azért sárga :) nekem is mindig ilyen volt a színe.
2020. febr. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!