Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma megyek nőgyógyászhoz, hogy...

Ma megyek nőgyógyászhoz, hogy javasoljon táppénzre. Mit mondjak neki, hogy kiadja a papírt? Nem hozzá tartozon körzetileg, csak már kell a táppénzes papír, mert már helyettem vettek föl új dolgozót!

Figyelt kérdés
2008. dec. 1. 09:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Szerintem mondd azt, hogy olyan munkát végzel, ami nem kismamáknak való, pl. sokat kell emelgetni. Egyébként nem szoktak ezen sokat problémázni a dokik, nekem még arra sem hagyott időt, hogy rendesen megmagyarázzam, már írta is a papírt.

29 hetes kismama

2008. dec. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az enyémet sem izgatta, hogy miért. Nem kell magyarázkodni!
2008. dec. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia, mondd azt, hogy ki akarnak rúgni. Azonnal ki fog írni. Engem tényleg ki akartak, úgyhogy a körzeti orvosom azonnal kiírt, a nődokim nem foglalkozott ezzel, azt modta intézzem a háziorvosommal. Elvileg nem kell különösebb indok ahhoz, hogy táppénzre menj a terhesség alatt! Az is elég ha te úgy döntesz kímélni akarod magad és nem akarsz dolgozni, és ki kell írjanak! Sok sikert, boldog babavárást!
2008. dec. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én dokim megkérdezte, hol dolgozom és rögtön kiírt. Amúgy eladó voltam egy boltban.
2008. dec. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amúgy az sem fontos, hogy a dokihoz menj, engem a védőnőm vett táppénzre.
2008. dec. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!