Megtudják mondani?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

15 hetes 2 napos terhesen megtudják mondani tutira a baba nemét? A 12. Heti genetikai uh-n azt mondtak hogy kislanyosnak tűnik, de hogy 50-50...

Hétfőn megyek az első terhesgondozasra. És nagyon kiváncsi vagyok hogy kiderül e. Ti mikor tudtátok meg tutira?


(A terhesgondozason mindig van ultrahang is ugye ??)



2020. dec. 19. 11:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam 16 hetesen de nem tudta megmondani a doktornő. Aztán voltam 18 hetesen akkor sem tudta megmondani egy másik doki... legközelebb 22 hetesen megyek remélem akkor már megtudom ki lakik odabenn.
2020. dec. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, kiváncsi leszek mi lesz
2020. dec. 20. 13:45
 13/14 anonim ***** válasza:
10-es, nem azt mondtuk, hogy nem létezik ilyen, hanem azt, hogy nem ez a jellemző. Én első alkalommal mikor voltam, hogy elmaradt a mensim, nem az első doki állapította mwg a terhességet, hanem beutalt uh-ra, ami külön időpont más doki stb. Csak a saját tapasztalatunkat írjuk le.
2020. dec. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Tényleg nem volt uh :(
2020. dec. 21. 14:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!