Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik a legjobb várandós...

Melyik a legjobb várandós alkalmazás?

Figyelt kérdés
Használtok valamilyet? Melyiket ajánlanátok, melyik nem jött be?
2020. dec. 20. 20:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne...
2020. dec. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Preghello, pregnancy, terhességi naptár
2020. dec. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A Preghello-t én azért szerettem, mert legalább egy helyben össze voltak gyűjtve az adminisztrációs tennivalók, papírok, ilyen-olyan támogatásigénylések, segített rendszerezni a tennivalóimat. Egyébként meg a menstruációs naptáramnak van egy ilyen terhességkövetős funkciója, ahol hétről hétre nézegethettem, hogy most padlizsán vagy fürt szőlő-e a gyerek, és leírta, hogy egyébként adott terhességi héten milye fejlődik éppen. De ilyeneket dögivel találsz az appstore-ban, ingyen letölthető kb az összes, nyugodtan kikísérletezheted, hogy a te igényeidnek és elvárásaidnak mi felel meg a legjobban.
2020. dec. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Pregnancy+
2020. dec. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Preghello
2020. dec. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt töltöttem le Google playből : Terhességi naptár- a babaváró alkalmazás. Nincs fantáziadús neve, de nekem tetszik, hogy van benne egy hosszú lista, hogy mit lehet enni, mit nem, miért, és hetente ajánl dolgokat, hogy mire figyeljek, milyen vitamint szedjek, stb. Ezen felül is van ezer funkció benne, de nekem ez tetszik a legjobban.
2020. dec. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Preghello. Nagyon hasznos. Hétrél hétre megmutatja mekkora a babád. Vagyis összehasonlítja.
2020. dec. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
PregHello a legjobb. Minden benne van, amit fontos tudni várandósan. A védőnők is ezt ajánlják , mert ez a legmegbízhatóbb.
2023. aug. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!