Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elég ez a progeszteron szint?

Elég ez a progeszteron szint?

Figyelt kérdés
21. napi hormon vérvételen 61 volt a progeszteronom. Tegnap a 28. napon pozitívat teszteltem. Tavaly volt egy vetétésem nem tudjuk mi okból. Akkor kaptam utrogestant és maradt még belőle. Erre a progi szintre kell pótolni plusz gyógyszerrel?
2020. dec. 25. 10:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem értem ezeket a kérdéseket. A laboreredményeden nem volt referenciaérték?

Igen, ez az első trimeszterben megfelelő érték.

2020. dec. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem 7.dpon volt 15,800 ng/ml, kérdést is írtam ki, hogy elég-e egy esetleges teherbeeséshez (ez a sikeres hónap előtti ciklusomban volt) - ez az érték nmol/L-be átváltva 50,24. Szóval szerintem a te 61-es eredményed is jó. Nekem azelőtt volt egy kémiai terhességem, azért nézettem progeszteront. Az orvosom ezekről tudott és azt mondta, nem kell pótlás. Egyszer sem véreztem, barnáztam.

28 hkm

2020. dec. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!