Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan, hogy a rosszullétek...

Van olyan, hogy a rosszullétek csak 5 és fél hetesen kezdődnek?

Figyelt kérdés
5+3 vagyok eddig jól voltam,csak a mellem fájt,de ma már émelygek is,lehet hogy nem úszom meg?
2010. aug. 13. 09:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Először nekem is a mellem feszült meg sokszor jártam pisilni. Ennyi tünetem volt. De akkor még doki nem látott, csak pozi volt a tesztem. Mikor mentem a dokihoz akkor voltam 5 hetes. És jött az émelygés meg a hányás :( 17. hétig hánytam minden nap. Kimerítő volt, de elmúlt. :)

Lehet te sem úszod meg!

Kitartás és Boldog babavárást :)

32 heteske

2010. aug. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

nekem 6 hetesen kezdődött az émelygés, ilyenkor még semmi nem volt. a napokban pedig hánytam egyszer, remélem többször nem fogok. úgyhogy eléggé úgy tűnik, hogy te sem úszod meg. remélem azért a hányást igen :)


8+5 hetes

2010. aug. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszi:)

Lehet nekem tolódott egy kicsit a peteérésem,mert 5+1-en még csak a gest.gyűrűt látta a doki,azaz tegnapelőtt,a teszt erős pozi délután,de ez a mai reggel.....Elég ramatyul érzem most magam.

2010. aug. 13. 09:38
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem kb. 7 hetesen kezdődtek a rosszullétek. Hányinger, fejfájás. Előtte semmi bajom nem volt, csak mellfeszülés.
2010. aug. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Azt lehagytam, hogy 5+1-nél nekem is csak petezsák látszódott (9mm), de nekem fix a peteérésem :-)
2010. aug. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem 7 hetesen kezdődött, minden este hányingerem volt, egészen a 18-19. hétig.

Most kb. 4-5 hetes lehetek a második babámmal ( még nem tudom konkrétan, mert a dokim még nem látott), de eddig még semmi tünet.

2010. aug. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
6 hetesen kezdtem émelyegni,10 hetesen hányni és a18. hétig kitartott.
2010. aug. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem kb. ennyi idősen kezdődtek a tünetek. A mellem feszült, alig bírtam aludni éjjelenként, állandóan pisilni jártam, érzékeny lettem szagokra, és gyenge voltam, mint a harmat.Az émelygés, hányinger is mindennapos volt, de nem reggel, hanem hajnalban.Arra ébredtem fel, eléggé megviselt.Viszont a terhességem alatt nem hánytam egyszer sem, pedig már 34 hetes vagyok. Nem törvényszerű a roszullét, és szerintem mindenkinek máshogy reagál a szervezete ezekre a hormonokra.Nem lehet tudni, hogy nálad milyen tünet fog jelentkezni.Annak ellenére, hogy viszonylag jól bírtam az elejét, mindent ehettem, minden meg is maradt, azért eléggé megviselt.Úgy éreztem magam, mint akin átment az úthenger, vagy mint aki folyamatosan beteg.
2010. aug. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Pont 6 hetesen kezdődött az első rosszullétem hányással.

Ez aztán 16. hétig végig követett.

30 h km.

2010. aug. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nekem 7 hetesen kezdődtek a rosszuléteim.
2010. aug. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!