Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor kezdődnek a rosszullétek?

Mikor kezdődnek a rosszullétek?

Figyelt kérdés

Az első babámmal a 13 hétig volt hányingerem, és úgy emlékszem már talán a 6. héttől...

Most várom a második babát, a 6 héten vagyok, és még csak rossz kedvem sincs, nem hogy hányinger. Lehet hogy nem is lesz? Mikortól kellene rosszul lennem?


2010. jan. 23. 13:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem a kisfiammal az első rosszullétem kb 3 hetes terhesen volt. Olyan volt, mint a filmeken: kiszaladt alólam a lábam, összecsuklottam, elmosódott az egész világ a szemem előtt...

Pont aznap volt a szülinapom, estére bulizni készültünk a párommal, Siófokra.


Az egész napot átaludtam, így estére össze tudtam magam annyira szedni, hogy neki merjünk indulni. Szerencsére amúgy sem iszom soha alkoholt, tehát ezzel nem volt probléma, ellenben gyengécske, és sápadt voltam egész este. Csak keveset táncoltunk...


Utána folyamatos émelygéssel küszködtem, és egy héten át kefíren éltem. A hasam is ment. De egyszer sem hánytam! :)


Rengeteget aludtam, és azt hittem, valami vírusos gyomorbajom van. Farkaséhes voltam, de semmi nem esett jól. Amikor a cicim is elkezdett feszülni, megvettem a tesztet. Akkor voltunk 5 hetesek! :)


Az émelygéses időszak nálam hamar elmúlt (nb egy hónapig tartott), csak a farkasétvágy maradt utána. Pocakosan annyit ettem, mint addig egész életemben! :)

2010. jan. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az első két terhességem alatt nekem sem volt semmi bajom, a harmadikkal ( aki nem maradt meg sajnos) már a 4. héttől, most a 4. terhességemmel a 6. héten kezdődött és a 14. hégit tartott. Lehet, hogy most nem leszel rosszul, de az is lehet, hogy csak később fog kezdődni. A barátnőm a 8. héten kezdett hányni és 14 hégit volt nála is, a lányom keresztanyuja meg 9 hetesen kezdett és 20 hétig hányt. Szóval ez változó. Jó babavárást! 31 hetes km.
2010. jan. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2010. jan. 23. 14:20
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én hétfőn leszek 3 hetes:)de marha rosszul vagyok...

Tünetek:

-hasmenés

-hányinger de nagyon

-mellfeszülés

-szédülés


Nem tudom meddig fog még tartani,de van egy olyan érzésem hogy még sokáig:)

2010. jan. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
kedves utolsó, akkor hétfőn még mindig nem vagy terhes, max. a következő hétfőn. ez simán lehet pms
2010. jan. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!