Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Picit megütöttem a 39 hetes...

Picit megütöttem a 39 hetes pocakomat, hogy húztam előre az ülést a kocsiban, a kormányba ütöttem. Bajt csináltam vele?

Figyelt kérdés
Utána kb 3 percig fájdogált. Nem erősen és csak abban a pontban.Szerintetek bajt okoztam? Ennyitől megrepedhet a magzatburok? Ha repedt volna akkor elkezdene csordogálni a magzatviz?

2021. jan. 1. 14:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Szerintem nem lesz baj,mert akkor folydogálna a magzatvíz,de ez csak én meglátásom.Ne idegeskedj!De ha nagyon félsz akkor menj el a dokidhoz UH-ra,ha az megnyugtat.Könnyű szülést és boldog új évet
2021. jan. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2021. jan. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz semmi gond, hidd el, úgy van ez kitalálva, hogy védve legyenek :) sokan kistesót emelgetnek/ráugrik/elesnek stb és mégse lesz szerencsére baj. Ha fáj vagy nem vagy nyugodt, akkor nézesd meg, jobb mint a stressz
2021. jan. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) Boldog új évet nektek is! azóta nem fáj, és nem is csordogál, mondjuk lassan már itt lenne az ideje 😊
2021. jan. 1. 16:32
 5/6 anonim ***** válasza:
Az a burok olyan erős, hogy csak na. Ennyitől az ég világon semmi baja nem lesz. Anyukám annak idején nagyon durván hasra esett, mikor a nővéremmel volt terhes. Tök jól van a nővérem, nincs semmi baja. :)
2021. jan. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ :) nagyon kedvesek vagytok. azóta nem fajt és jele sincs hogy ki akarna már bújni 😊
2021. jan. 3. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!