Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 39 hetes vagyok, érzem, hogy...

39 hetes vagyok, érzem, hogy már tágul a medencém, de fáj a lágyékomnál is illetve a lábamba is kisugárzik a fájdalom, ez normális?

Figyelt kérdés
2020. szept. 13. 22:37
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Igen. Normális. Csak nem kellemes.
2020. szept. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%
Igen, ez tipikus, csak szülés előtt érezhető fájdalom.
2020. szept. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm
2020. szept. 13. 23:02
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
nem segít a válaszom, de 38 hetes vagyok es kb. egy hete érzem, nagyon fájdalmas. bal fenékbe, lábba suárzik levezetésképp. cuki.
2020. szept. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mivel gyakran rosszul ülök van hogy megnyomódik egy ideg ami keresztül megy a medencén és olyankor alig tudom mozgatni a lábam, azt hittem amiatt van, de most megnyugodtam.
2020. szept. 14. 00:39
 6/6 anonim ***** válasza:
Simán lehet hogy ez is közrejátszik. Baba is nyomja, te is és bummmm. De ilyenkor már elég nehéz. Ne aggódj mindjárt kint lesz 😁
2020. szept. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!