Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Írnátok nekem ételeket?...

Írnátok nekem ételeket? 11hetes kismama

Figyelt kérdés
Nagyon rossz a gyomrom. 4naPja ropin pirítóson meg kekszen élek de így sem jobb. Írnátok nekem olyan ételt ami gyors és egyszerű. Gyomor kímélő . Mert tényleg nem megy le semmi. Még a gondolatától is hogy valami normális főtt, sült kaját egyek elkap a hányinger.
2021. jan. 5. 08:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
78%
Bármi. Amit kívánsz.
2021. jan. 5. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Hát ez az hogy semmit nem kívánok
2021. jan. 5. 08:17
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Az első hónapokban én is ropin meg pirítóson éltem, nekem még a gyümölcslevek mentek. Én azt javaslom, azt edd, ami még jól esik. Ha szedsz mellette vitamint, akkor nem lehet gond. A baba úgyis "elveszi" azt, ami neki kell, a vitamin meg pótolja a te szervezetedből, ami esetleg hiányzik.
2021. jan. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

A 16.hétig nem ettem kb.semmit. Néha leerőltettem egy joghurtot vagy jóreggelt kekszet, a védőnő azt mondza, hogy mindegy mit, csak valami legyen a hasamban. Mellette igyekeztem rostos üdítőket inni, mert abban is van legalább egy kis kalória. Olyan 7kg ment le összesen, de vissza is jött 😁

30hkm

2021. jan. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek más. Nekem a kóla elvette a hányingert, akármilyen egészségtelen is, meg a gyömbér ital. Illetve éltem haltam a sima egyszerű paradicsomos vajas zsömléért.
2021. jan. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Péksütin, gyümölcslén és kekszen éltem 12 hétig. Utána a szöget is megettem volna.
2021. jan. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Iszok kólát de nem segít, vagy legalábbis nem nagyon. Akkor jobb de negyed óra végem van megint.
2021. jan. 5. 08:56
 8/17 A kérdező kommentje:
Arról nem is beszélve hogy összeragad a szám tőle és muszáj innom vagy kiöblítenek a szám utána.
2021. jan. 5. 08:57
 9/17 anonim ***** válasza:
Nekem gyümölcssaláta és főtt krumpli voltak a megmentőim. Igazából azt ettem, amit egy sima gyomorrontásnál szoktam :D Főtt krumpli pirítóssal reggelire, főtt krumpli egy kis húslevessel délben, főtt krumpli magában vacsorára. A köztes időben a kieső vitaminok és rostok kedvéért egy-egy tál gyümisalit letoltam (gyömbért reszeltem bele, csípős volt és nem finom, de kicsit segített). Jobb napokon egy sajtos-sonkás szendvics lecsúszott, de akkor aznap annyi volt az összes kaja. A 6.-tól a 14. hétig ez volt a napi menüm. Teljesen egészséges kislányom született :)
2021. jan. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Engem egy hete kapott el így. Előtte sem volt sokkal jobb de tudtam enni. De nem volt gond mert a fiam itthon volt nem volt ovi. Reggelente mellém feküdt és fél 9 előtt nem keltünk fel.(6kor kel) most viszont 6:30kor öltözés 7kor indulás. Ez a 2 nap még rosszabb volt hiába iszok eszek elindulás előtt.

Most lecsúszott egy fél margarinos zsemle. Egy kicsit jobb.

A fiammal tized ennyire voltam csak szarul.

2021. jan. 5. 09:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!