Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Korlátlanul fogyasztható...

Korlátlanul fogyasztható gyógytea?

Figyelt kérdés

Van valamilyen teafű, ami korlátlanul fogyasztható várandósság alatt?

Cukros üdítőket, gyümölcsleveket nem ihatok, a fekete vagy zöldteát szerettem, de a koffein miatt kerülni kell, az összes várandós teakeveréknek (amikben cékla van, meg édeskömény és társaik) számomra borzalmas az íze, a víz unalmas a napi 2-3 liter mennyiséghez, a gyümölcsteákban mozdulni nem lehet az aromától, ami megint nem tudom, mennyire lehet egészséges.

Jó lenne egy gyógytea és a citromfű be is jött, mert olyan zöldtea íze van, de azt olvastam, hogy nem lehet állandóan inni. Nincs valami ártalmatlan növény, ami valamennyire megszínezi és ízesíti a vizet és korlátlanul iható?



2021. jan. 5. 17:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
De, pont a citromfüvet lehet.
2021. jan. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A folyadékba a levesek is beletartoznak. Egy nagy tányér más kapásból 4 dl. Próbáld meg esetleg azt. Meg ihatsz több féle gyógynövényből készült teát is, nem muszáj egyfélét. A tőzegáfonya tea nagyon finom, segít megelőzni a húgyúti fertőzéseket, de az pl szintén nem iható korlátlanul.

Vannak édesítőszerrel készült szörpök is, ha az esetleg szóba jöhet.

2021. jan. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Normális, nem aromás gyümölcsteát is lehet venni. (Nem kell letagadni a filteresnél). A csipkebogyó is iható, csak pl. nekem iszonyat savat csinált.
2021. jan. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A roibosh tea teljesen koffeinmentes, mivel nem tealevélből készül
2021. jan. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A rooibos teához nyugodtan keverhetsz aszalt gyümölcsöt, picit megízesíti, nem lesz olyan unalmas.


Vagy pár csepp gyümölcslével is ízesíthetsz, az ízesített ásványvizekhez hasonlóan


De limonádé is mehet, ha szereted, azt is lehet ízesíteni: levendula, fagyott gyümölcs.

2021. febr. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!