Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 39-40 hetes kismamák, hogy...

39-40 hetes kismamák, hogy vagytok, mit éreztek?

Figyelt kérdés
Én 39 hetes vagyok, benne a 40-edikben, és már nagyon türelmetlen. Semmi jósló, viszont vannak keményedéseim és időnként fájdalmasan feszít már lent mindent. Nektek van valami szülés közeledtét jelző tünet? Vagy mit gondoltok, egyszer csak minden előjel nélkül elkezdődik majd? Féltek a szüléstől? Én inkább izgatottan várom és szeretnék már túllenni rajta, találkozni a babámmal.

2021. jan. 5. 17:52
 1/2 anonim ***** válasza:
38 hetes vagyok, második baba. De nem tudom, mire számítsak, első gyereknél semmi jele nem volt a szülésnek. Jóslófájások vannak, elég sokszor keményedik a hasam. Nekem is nagyon fáj már a szeméremcsont környéke. Nem félek a szüléstől, néha inkább már várom, mert egyre nehezebb a terhesség.
2021. jan. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Bár már szültem, de 39+6 naposan spontán elfolyt a vizem hajnalban. Jóslóm alig voltak, így én sejtettem, hogy nekem így fog beindulni. Igazából különösebben nem éreztem semmit, de nehezen aludtam el, a férjem pedig nagyon bújós volt, és mondogatta este, hogy valamiért most úgy "hiányzom" neki. 😄 Rá kb 3 órára arra keltem, hogy folyik a vizem. Félni nem féltem, én is inkább izgatott voltam. Férjem meg azt hitte először, hogy viccelek, mikor mondtam neki, hogy elfolyt a magzatvíz... 🤭


Könnyű szülést, jó babázást kívánok Nektek! 😊

2021. jan. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!