Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29 hetes akkora a pocim mint...

29 hetes akkora a pocim mint egy 40 hetes kismamának! Ez jelentheti az is, h nagyon nagy lesz a babám?

Figyelt kérdés
2012. febr. 13. 10:11
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
Nem jelenti feltétlenül! de minden a születéskor kiderül!:) boldog baba várást:)
2012. febr. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem, ez csupán azt jelenti, hogy te ilyen alkat vagy. Egyik kolléganőmnek 30 hetesen akkora pocakja volt, hogy már alig tudott mozogni, és a kislánya a 39. héten 2900 g-mal született. Én a 40. héten szültem, olyan kicsi volt a hasam, hogy senki nem akarta elhinni a terhességem korát, mégis 3,5 kiló lett a lányom.
2012. febr. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
NEM! Nekem hat hónapos terhesen azt hitték, hogy azonnal szülök, akkora volt:) Senki nem hitte el, hogy csak egy baba lesz, azt gondolták, legalább három:DDD Teljesen normál méretekkel született.
2012. febr. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen.At mondta nekem az orvosom,hogy a babóca elől fekszik ezért jobban kinyomja a pocakot.Nekem is így volt a végén 4200g 58 cm-el született a lányom.Most is hatalmas a pocakom május végén kiderül,hogy mekkora a kicsilányka idebent.Boldog babavárást
2012. febr. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sógornőm nagyon vékony alkat, óriási, giga hasat növesztett, 2900 gr-os gyereket szült. Nekem inkább kis hasam volt, látszott azért a végén már, de mondjuk a 33-34. héten még el tudtam takarni. 3280 gr-os babám született.
2012. febr. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Babi0906 ***** válasza:
Szia. Nekem 24 hetesen volt 108-as a hasam :D Mindenki mondta, hogy milyen nagy és biztos, hogy túl nagy lesz a baba és császár lesz a vége. Aztán mentem dokihoz 25. héten csinált uh. azt mondta teljesen normális a súlya és a hasam is nagyon szép és átlagos has, nem nagy!! Szerintem ez nem függvénye annak, hogy mekkora a has :D
2012. febr. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!