Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szegeden hallottatok bármit...

Szegeden hallottatok bármit is dr. Kajtár István nőgyógyászról?

Figyelt kérdés
Mit tudtok róla? Vezet még le szülést?
2008. dec. 1. 19:11
 1/3 anonim ***** válasza:

szio! ö a terhesdiagnosztikában dolgozik,s ö végzi szinte mindenkin a 12.heti UH-t!!ha nincs semmi baj,akkor nemszol,s általában rásem irja a leletedre,hogy az orrcsont láthato-e,s ezmiatt ne aggodj,mert ha van bármi baj is,ö szol,s természetesen akkor azt jelzi!!!!!amugy normális is,de többet én nemtok rola....

üdv 19heteske

2008. dec. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A rendelője a terhes diagnosztikán van,a Vasas Szent Péter utcában.Igazábol kétszer mentem hozzá uh-ra,abbol a 2perces futoszalagos vizsgálatbol nem lehet megállapitani,hogy milyen.Az első vizsgálatkor nagyon rendes volt,a másodiknál pedig bunko.De már akkor berágtam mikor az öltözőben álltam alul tök mesztelen,és az aszisztens nők azon keresztül járkáltak át,mintha én ott sem lennék.Akkor már tudtam,hogy többet oda nem megyek.Az egyik barátnőm megvan vele elégedve.
2008. dec. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sziasztok.

Én négy hónapja szültem és nem volt választott dokim. Így Kajtár doktorhoz jártam végig. Nagyon rendes, nagyon kedves doki. Velem mindig nagyon jópofa volt és bármi kérdésem volt válaszolt. Soha nem éreztem, hogy futószalagként végezné a dolgát. Sajnos nála nem lehet szülni.. pedig tuti feladtam volna az elvem, hogy nem fizetek dokinak szülésért, mert tényleg nagyon jó dokinak tartom. :)

2008. dec. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!