Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az ilyen rosszullétek normális...

Az ilyen rosszullétek normálisak? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Ha nem fekszem akkor elkezdek szédülni, zsibbad a karom, hevesen ver a szívem. 32+3vagyok már régtől kínoznak ezek a tünetek, de mostanában elég, ha csak elmosogatok és már rosszul is leszek, annyira hogy le kell feküdnöm.. Ezek természetes tünetek?
2021. jan. 6. 12:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális, egy ekg, cukor- és vérnyomásmérés nem ártana a háziorvosnál.
2021. jan. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A cukrom jó, vérnyomáson is bár a dokibazt mondta azért szédülök mert picit alacsony..
2021. jan. 6. 12:32
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg még a nyakad vagy füled is okozhatja a szédülést és akár vérnyomásásesést is. Ha forgó és volt nemrég fülfájásod, akkor inkább a füled, ha imbolygó és sokat számítógépezel, akkor meg inkább a nyakad. De a cukor- vagy vérnyomásgond gyakoribb.
2021. jan. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp mondd az orvosnak!Vérnyomásod milyen?

Nekem terhességek alatt végig 100 felett volt a pulzusom,bármit csináltam,de én pajzsmirigy alulműködő is vagyok és nem hirtelen jött rám.Szédülni nem szédültem.

Vérképed milyen?Nem vagy vérszegény?

Nem annyira természetes ez,én mindenképp felhívnám a dokit,hogy idáig fajult a dolog!

2021. jan. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Pénteken megyek rákérdezek mindenképp, hogy mi lehet a gond. Nekem is alulműködő a pajzsmirigyem, de szedek rá gyógyszert a kezdetektől, vérnyomásom 110 120körül szokott lenni. Vérvétel eredmények mindig jók lettek..
2021. jan. 6. 12:40
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért az nem olyan alacsony. Addig is szerintem igyál jóval többet, mint eddig, legyen meg a napi 2 liter. Kerüld a magas glikémiás indexű ételeket és próbálj piciket mozogni, mert minél többet fekszel, annál szédülékenyebb leszel függőlegesben.
2021. jan. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem is alacsonyabb volt a vérnyomás,ezt úgy oldottam meg,hogy reggelente kis cappucinót ittam,hogy ne menjen le nagyon.De kb.csak félidőtől,mert addig hánytam bármilyen kávé szagától is.😅

A karom eleve inkább éjszaka zsibbadt el meg a lábam is.De így nappal nem volt jellemző.

Ilyenkor nagyon változó lehet a tsh is,régebben havonta nézték!3.terhességnél már csak 3 havonta....9 éve szedek letroxot,mind3 gyermekemet így hordtam ki.

Majd mond a dokid valamit rá!Kitartás!

2021. jan. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!