Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Minimális barnázással mennétek...

Minimális barnázással mennétek orvoshoz? Tegnap töltöttem a 12. hetet, tehát tegnap volt a 3. elmaradt mensim. Előzőleg nem volt semmi barnázás, csak tegnap egy pici, éjszaka semmi, ma is eddig egy icipici.

Figyelt kérdés

Hasam fáj, mint mikor meg akar jönni, de ez az előző terhességemnél is így volt, sokat fájt, de szerencsére minden rendben volt. Duphastont szedek egy régi vetélés miatt. A dokimat telefonon nem lehet elérni.

Várjak még, hogy alakul vagy menjek a kórházba, hétvégi ügyeletre?


2010. aug. 14. 09:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%

Igen nézétek meg az ügyeleten hogy van a baba.

ennyit megér. nem érdemes várni.


remélem semmi baj nem lesz.

2010. aug. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is, menj be az ügyeletre mindenképpen.
2010. aug. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 eszo ***** válasza:

én azonnal ügyeletre mennék! főleg, hogy volt már 1 vetélésed!


remélem minden okés!!!!

2010. aug. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nekem 3* volt barnázás az első harmadban, mind a háromszor bementem az ügyeletre. Szerintem te is menj be, drukkolok
2010. aug. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Még délelőtt bementünk az ügyeletre, sajnos nem él a baba, valamikor hetekkel ezelőtt elhalt.

Ha nincs különösebb gond, hétfőn kell visszamenni, akkor lesz a dokim és ő megcsinálja a műtétet.

Köszi a válaszokat!

2010. aug. 14. 14:12
 6/11 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom,hogy így alakult.Fel a fejjel.Kitartás.
2010. aug. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Egyrészről nagyon sajnállak de ki is vagyok akadva...


hetekkel ezelött elhalt a baba és hétfőn müt?

ez kamu?


engem hogy kiderült meghalt a baba 2 órán (!!!)belül megoperáltak.

2010. aug. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom hogy ez történt veled. :((

Carmen22, ez miért lenne kamu? Ha nincs erős görcs és vérzés, bizony nem műtenek meg rögtön. Egyik barátnőm is így járt, mikor észrevették, hogy nem él a baba, rá 3 napra műtötték.

2010. aug. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

20.37-nek


nem azt mondom hogy kamuzik a kérdező de nekem is meghalt 10 hetesen a babám és átszervezték miatta a rendet mert az abortuszosok helyére tettek be és két órán belül megoperáltak.


debr. klinikán lehet hogy helyfüggő de én beparáztam volna hogyha egy már nem élő embrióval a testemben kellett volna még várnom napokig.

csak ezért kérdeztem...

2010. aug. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Hát kamuzni tényleg nem kamuzok.

Amúgy megint itthon vagyok, reggel bementünk, kiderült, az ügyeletes orvos rosszul tudta a dolgok menetét. Este kell visszamennem, akkor teszik fel a lamináriát és holnap műtenek.

Amikor 3 éve volt a spontán vetélésem, a kórteremben volt egy lány, aki pont ugyanígy járt, mint én, őt is aznap műtötték, pedig már egy hete tudta, hogy elhalt a baba. Engem is megdöbbentett akkor, hogy egy halott embrióval mászkált egy hétig, de azóta tudom, hogy így szokták. Ha nincs vérzés és görcs, akkor inkább kivárnak valamennyi ideig, hátha megindul magától és akkor minél kevésbé kell mesterségesen megbolygatni a dolgokat, mert olyankor több kárt tudnak tenni, én így tudom.

2010. aug. 16. 11:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!