Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A gravida és a gravida Optima...

A gravida és a gravida Optima között csak az omega 3 tabletta a különbség?

Figyelt kérdés

2021. jan. 8. 10:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Hú nagyon várom a cikket nagyon érdekes.Én készítettem egy táblázatot a fontosabb vitaminok ásványi anyagok tekintetében ,hogy melyikben van több.A gravida meg a jutavit volt dobogós.Meglepődve tapasztaltam,hogy a nagy neves vitaminokból mint az elevit meg a femibion milyen alapvető dolgok hiányoznak vagy vannak sokkal kevesebb mennyiségben ,mint az olcsóbbakban.De akkor a felszívódás miatt.Még jó,hogy csak 30 szemeset vettem a gravidából.
2021. jan. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Ignis Subdialis ***** válasza:
100%
Igen, az egy könnyű összehasonlítási szempontnak tűnik, hogy melyikben van többféle és egyesével is nagyobb mennyiség, csak ez rögtön elbukik a kényes ásványi anyagoknál. Mégis, meglepő módon sok ilyen "nagy multivitamin teszt" kizárólag ilyen szempontok alapján íródott. De a várandósvitaminoknál még a multinál is bonyolultabb a helyzet, már elvárások tekintetében is. A multis íráson kb. 3 hónapig dolgoztam, viszont várandósvitaminnál nem elegendőek az eddigi összehasonlítási szempontok, így egyelőre csak kijegyzetelem minden termékhez az összes hatóanyagmennyiséget és hordozóvegyületet, remélve, hogy a végén rájövök, hogy lehet ezeket értelmesen összehasonlítani. :)
2021. jan. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!