Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Szerinted sincs különbség a...

Szerinted sincs különbség a 72 órás tabletta és az abortusz között?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert az egyik kérdésnél ez felmerült, és egyedüli vagyok miszerint van különbség a két dolog között, nem is kicsi. Tényleg csak én gondolom ezt így?

2013. jún. 9. 17:04
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonim ***** válasza:
90%
Rengeteg különbség van, a 72 órás pont azért 72 órás, mert max addig hat aktus után. Tehát az inkább megelőzés. Abortuszhoz már alapból kell x hét, amikor meg lehet csinálni. Teljesen más kikaparni valamit, és megelőzni a terhességet.
2013. jún. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 anonim ***** válasza:
79%

Már hogy ne lenne különbség!!!


A 72órás a beágyazódást akadályozza meg,a másik meg szétroncsol egy kis életet!

2013. jún. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/67 A kérdező kommentje:
Erre mondták azt hogy az élet a megtermékenyítés pillanatától kezdődik, tehát akkor a 72 órás is ugyan arról szól mint az abortusz.
2013. jún. 9. 17:10
 4/67 anonim ***** válasza:
74%
Nem igaz, mivel a 72 órás megelőzi, hogy megtermékenyüljön, tehát nincs élet.
2013. jún. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/67 A kérdező kommentje:

2-es tökéletesen egyet értek Veled, ezt én is így gondolom. Írtam is hogy annak a picinek már dobog a szíve és azt a kis testet roncsolják szét, míg a 72 órás egy megtermékenyült petesejt nem tud beágyazódni.

Erre megkaptam hogy a hengeresférgektől felfele az élőlényeknek dobog a szíve.....

2013. jún. 9. 17:14
 6/67 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) Megnyugodtam hogy nem csak egyedül gondolom így a dolgokat. Mindenkinek megy a zöld kéz!
2013. jún. 9. 17:15
 7/67 anonim ***** válasza:
83%

"Erre mondták azt hogy az élet a megtermékenyítés pillanatától kezdődik, tehát akkor a 72 órás is ugyan arról szól mint az abortusz."

Aki ezt mondta az nagyon buta!


Nem termékenyülsz meg rögtön mihelyst megvolt a szex! Idő kell a spermának hogy a petesejtig elérjem.

Az esemény utáni gátolja az ovulációt és a beágyazódást,valamint lassítja a spermákat!!!


Tehát nincs élet mivel nem volt megtermékenyítés!

2013. jún. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/67 anonim ***** válasza:
86%
A két dolognak közel sincs egymáshogy köze...
2013. jún. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/67 anonim ***** válasza:
85%

A 72 órás azelött avatkozik be, MIELÖTT a petesejt megtermékenyülne, tehát NINCS és NEM IS LESZ gyerek, még csak kezdemény szinten sem.

Ezzel a logikával minden menstruáció is abortusz lenne.

2013. jún. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/67 anonim ***** válasza:
90%
Ennyi erővel a fogamzásgátló is gyilkosság.
2013. jún. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!