Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6+5 napos terhes vagyok....

6+5 napos terhes vagyok. Tegnap voltam dokinál. 20,9mm es szabályos petezsák, ebben élő embrió CRL: 6,7mm-es, szikhólyag: 3,8 mm-es. Kicsit elbizonytalanodtam Jók ezek a méretek?

Figyelt kérdés

2021. jan. 8. 16:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2021. jan. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2021. jan. 8. 16:48
 3/13 anonim ***** válasza:
75%

Nem akarok senkit se megbántani.. nontsop tele az ilyen kérdésekkel a gyk.

Ne haragudjatok,de ti mi a jó istent csináltok a dokinál, hogy utána itt kell ezeket megkérdezni?

Voltál orvosnál? Rendben talált mindent? Megállapította a méretet/hetet? Akkor meg?!

Nem értem.. Vagy ültök/feküdtök a dokinál némán mint a tök vagy mi?

2021. jan. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezekkel a méretekkel semmi gond nincs. Boldog, problémamentes babavárást kívánok!
2021. jan. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
55%
#3 legtöbbször arra szoktak hivatkozni, hogy a doki sietett. Hát szerintem meg 3 eset lehetséges. 1. Az ember annyira izgul, örül a kölöknek, hogy elfelejt kérdezni. 2. Betoji és nem meri azt mondani a dokinak, hogy várjon, van egy pár kérdése. 3. Igazából full nem akar semmit se kérdezni,hanem csak dicsekedni, gratuláltatni akar idegenekkel a babához (vannak ilyenek...).
2021. jan. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
53%

5#


3 gyermekem van. Ha az orvos azt mondta rendben van minden akkor nyugtáztam, hogy rendben van minden..

Van szívhang. Ennyi.

Nyílván ha valami nem oké az orvos jelzi.

3# voltam.

2021. jan. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Ez így van, de van akinek nem lehet megmagyarázni.
2021. jan. 9. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Kedves 3-mas, 5-os, 6, os 7, es.

Ez az oldal azért jön létre hogy ha valaki elbizonytalanodik vagy nem tud valamit akkor kérdezhessen.

Nem kell idejárni és mindenkit mindenhol letorkolni mert kérdezni mer.

5-os: Grat a 3 gyermekkorhoz de abba még nem gondoltál bele hogy nem mindenki olyan szerencsés mint te?


Ez a 5. terhességem de valamiért sosem maradnak meg a babák. Igen a dokihoz olyan gyomorrögcsel megyek be, hogy egy hang nem jön a torkomon és a felére nem is emlékszem mi volt.

Ez előző baboknak nagyobb volt a méretük ezért mertem megkérdezni, hogy akik itt vannak mit gondolnak.


Remélem örültök hogy megint sikerült beletrollkodni valamibe.

2021. jan. 11. 12:39
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

Nem trollkodás volt a célom.

Most sem értelek, ismét bocs ez miatt.

Persze sajnálom, hogy ennyiszer elvetéltél.

De újfent csak az a véleményem, hogy csak is orvos kompetens ebben. Oka van a sorozatos vetélésnek.

2021. jan. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező hogy vagy azóta? Minden rendben a babával?
2021. márc. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!