Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23mm fundusban 8mm petezsák...

23mm fundusban 8mm petezsák benne szikhólyag nem dif az mit jelent?

Figyelt kérdés
A doki nem mondott semmit
2021. jan. 5. 17:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Meg nincs szívhang azt jelenti
2021. jan. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszi! Akkor szikhólyag az van?
2021. jan. 5. 17:44
 3/16 anonim ***** válasza:
23 mm vastag a nyálkahártya a fundusban (méh felső része), benne 8 mm petezsák, amiben nem látható szikhólyag, azaz üres. Ekkora méretnél ez még nem feltétlenül baj. Hány hetes vagy az utolsó mensihez képest?
2021. jan. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
6 hetes
2021. jan. 5. 17:47
 5/16 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy később fogant. Mondott valamit, hogy mikor kell visszamenni? Ha nem, és nincs vérzés vagy görcs, akkor 2 hét múlva menj vissza egy kontrollra.

Szorítok!

2021. jan. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Holnap megyek az orvoshoz.

Barnázás miatt voltam hamarabb a kórházban.

Viszont a dokik semmilyen vérzés nyomát nem látták

2021. jan. 5. 18:10
 7/16 anonim ***** válasza:

Ez még nem baba. Ahogy írták, a 8mmes petezsákod még üres.

Nekem volt üres petezsákos terhességem, ott azt monsta a doki, h az 1cm-es petezsákban már látni kell valamit. Szóval te még igaz nem sokkal, de alatta vagy, még nem kell feladni

2021. jan. 6. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

#3 és #5 vagyok

Kedves Kérdező! Kérlek, írd majd meg, mi volt a dokinál! A barnázás jelenthet rosszat, de semmit is! Nekem mindkettőbe volt részem, első terhességnél is barnáztam, kellett uttogestant szednem amitől rögtön elmúlt. Sajnos üres petezsák miatt végül missed ab lett (utolsó mensitől számítva 9 hetes voltam, mikor műtöttek, és semmi nem volt benne). A másodij terhességemnél szintén barnáztam az elejétől, Progesteron Exeltist kaptam, a 11-12. Hétig barnáztam, de egészséges babám született!


Nagyon drukkolok!

2021. jan. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok: a két gyógyszernek és a két külön kimenetelnek semmi köze nem volt egymáshoz, félreértés ne essék! Csak másik orvos vizsgált, mást írt fel! Aki végül a fogadott dokim volt, ő meg egyáltalán nem adott volna progeszteront. 😁
2021. jan. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Ma megyek az orvosomhoz. Amikor ezt a vizsgálatot végezték akkor voltam 6 hetes. Progesterone Exeltis 200 mg kapszulát javasolták.

Ma 6+6 napos vagyok

2021. jan. 6. 10:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!