Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek több terhesége volt....

Akinek több terhesége volt. más és más tünetei voltak?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi hogy akinek fiu és lánya is van érzett hogy fiúnal pl édeset kívánt a lánynál sósat vagy fordítva.

#tünet #Terheseg alatt
2021. jan. 8. 17:42
 1/7 anonim ***** válasza:
3 lányom van. Mindhárom teljesen más volt más kívántam és nem kívántam.
2021. jan. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Van egy lányom és bármikor megszülethet a fiam. Mindegyikkel inkább az édeset kívántam, és ugyanúgy voltak reggeli rosszullétek.
2021. jan. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Van egy fiam és egy lányom. Egyiknél sem kívántam kifejezetten semmit, ugyanúgy émelyegtem és hánytam, annyi a különbség, hogy a fiamnál 12 hetesen elmúlt, a lányomnál csak 15 hetesen.
2021. jan. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2 fiam és egy lányom van. Mindkét terhességnél (a fiúk ikrek) leginkább a könnyű ételeket kívántam. Zöldség, gyümölcs, narancslé, paradicsom. Chipset, csokit is ugyanúgy ettem mindkettőnél.
2021. jan. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A lányomnál édeset kívántam, 12 hetes korig émelyegtem, hányingerem volt de nem hánytam. Most inkább a sósat kívánom és még 15 hetesen is mindent kihányok, semmi nem esik jól. A baba nemét még nem tudjuk, 12 hetesen lánynak tippelte a doki, de csak 50%-ra mondta.
2021. jan. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Első lány, 2. fiú, egyformán semmilyen tünetem nem volt. Egyikkel sem volt semmi ilyen kívánós dolog sem
2021. jan. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
4 lányom van. Egyikkel sem volt soha egy rosszullétem, tünetem, egyedül a nagy hasam okozott fizikai korlátokat a végefelé. Mindegyik várandósság alatt olyan kaját kívántam, amit amúgy nem szeretek, 2-vel halat, 2-vel édeset. A halat megszerettem tartósan, az édességekbsn nem változott az ízlésem.
2021. jan. 9. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!