Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Babás vagyok, nem kell hormonp...

Babás vagyok, nem kell hormonpótlás? Progeszteron vagy mi?

Figyelt kérdés

Sziasztok!!!


nekem mindíg 11 napos volt a luteálisom, és a görbém is nagyon lapos, alacsony hőjű volt ebben a ciklusban...átlagban magasabb szokott lenni mégis most jött össze a baba....


Már éppen dokihoz akartunk fordulni kivizsgálásra, mikor összejött:))))



nem kellene ezt megmondanom a dokimnak?mármint a rövid luteálist, meg az alacsony hőt...(régóta mérek, magamhoz viszonyítva is alacsony a hőm)


nem kell erre progi pótlást adnia????? vagy valamit???


sztem a 11 nap igen kevés, meg ilyen alacosny hőm sem volt soha a lueálisban


vagy nem kell foglakozni vele????????


előre is köszi


2008. dec. 1. 21:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Beszélj a dokiddal erről,de próbálkozhatnál homeopátiával is.A Bryophillum D6 egy olyan homeopátiás szer,ami olyan hatással rendelkezik,mint a progesteron.Segíti a bébi beágyazódását azáltal,hogy megvastagítja a nyálkahártyát a méhben és a hődet is rendben tartja,egyszóval erősíti a terhességet.Én is használtam a 12. hétig és nem pecsételtem,pedig eddig minden terhességemnél volt ilyen,szóval valóban hatásos.Leónál tudod megrendelni a babatrevezők otthona című honlapon a shopban és itt hasznos tanácsokat is kaphatsz a doktornőtől a problémáddal kapcsolatban.Minden jót!
2008. dec. 2. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

köszike.....


még valaki??tapasztalatok???

2008. dec. 2. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!