Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy 16 hetesen még...

Normális, hogy 16 hetesen még mindig, minden kijön belőlem?

Figyelt kérdés
Ha megkívánok végre valamit, jóízűen megeszem, majd nem sokkal utána keserű szájízt érzek és hánynom kell. 6 hetes óta ez van, a száraz pirítóst és ropit már nagyon unom és mostanában egyre gyakrabban előfordul, hogy már azok is kijönnek. A babának nem lesz így tápanyag hiánya? Femibiont szedem, de azt nem tudom, megmarad-e bennem.
2021. jan. 12. 19:27
 1/9 anonim ***** válasza:
52%

Keveset egyél és napjában többször. Ne lakj jól. Lassan egyél és táplálót.

Kisfiút vársz?:)

2021. jan. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Normális. Nekem a szülésig tartott a hányás. :(
2021. jan. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Normális. Szintén szülésig tartott. Nem lesz tápanyaghiánya, mindent elszív belőled. Rengeteg fogam tönkrement, vashiányom lett, a magzatok minden raktáradat kiürítik, én a terhesvitaminokat is kihánytam, cserébe lapos hassal jöttem ki a kórházból, 15 kg-val könnyebben, mint ahogy, teherbe estem, egy striám nem lett, de nem csinálnám újra végig.
2021. jan. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
35 hétig hánytam.Minden nap ,volt hogy többször.Normális.
2021. jan. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Még nem tudjuk a nemét :) Azt olvastam, hogy inkább a kislányokkal szoktak rosszul lenni az anyukák. Ha a baba jól van odabent, akkor megnyugodtam. Köszönöm mindenkinek!
2021. jan. 12. 21:04
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
2 fiam van,cáfolom a kislányos történetét:D (én vagyok a 35 hetes hányós )
2021. jan. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Kislányom lesz, egyszer sem hánytam, 14.hétig émelyegtem, de a hányás elkerült szerencsére. Sajnos terhesség alatt minden normális, az is, ha nincs tünet, az is, ha végig kísér a hányás. Kitartást kérdező!

27 hkm

2021. jan. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én csak az első három hónapban hánytam a Kislányommal.

Viszont később is lesznek "kellemes" élményeid.

Gyomorégés, pl.

Amikor fölnyomja a gyomrodat, akkor jön az enyhe reflux.

Jellemző időnként a székrekedés, arra Tamarin lekvárt ettem, módjával,

mert nagy szaladgálást okozhat, ha mértéket veszít az ember.

Mikor fészkelődött, előfordult, hogy úgy hólyagon rúgott a nyuszikám, hogy bepisiltem. :)

2021. jan. 13. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én már napok óta pár órát alszok, mert nyom valami ideget a baba és szét akar szakadni a lábam éjszakánként, plusz a fél éjszakát átbulizza. A reflux már egy hónapja elért, marja a torkom a sok sav, most kaptam rá ludeat, attól jobb lett. A derekam reggelre majd leszakad, 21 hetesen be is csípődött, menni nem bírtam. Két hete elkezdtem vizesedni, arra sószegény, fehérjedús étrendet kell tartanom. Még csak 27 hetes vagyok, messze még a vége, úgy látszik mindig van valami kellemetlenség, de a végeredményt kell nézni. 😅

7-es voltam

2021. jan. 13. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!