Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2. babával 16 hetesen olyan...

2. babával 16 hetesen olyan "altáji" feszítő érzésem van, mintha ki akarna fordulni belölem minden belső szerv ott lent. Volt valakinek hasonló? Ez normális?

Figyelt kérdés
20 hónapja szültem az első babàm, akkor a terhessèg alatt nem volt ilyen. Kb 2-3 hete érzem ezt, dokihoz csak a 20.héten megyek. Főleg akkor érzem így ha leülök a wcre, minél tovább ülök annál rosszabb... Meg mikor guggolok akkor is ezt érzem. Talán a gát és a hüvelybemenet környékére koncentrálódik leginkább ez a feszítés. Nagyon kellemetlen. Valami baj lehet ott lent? Volt valakinek? Mit tehetek ellene? Vagy szaladjak a dokihoz?
2014. máj. 2. 22:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem kell dokihoz menned. Én pont így vagyok, most már 20 hetes vagyok. Ha pihenek kicsit fekve jobb lesz, de ha járkálok, állok ugyanúgy visszaáll. Mivel már megnyúltak kicsit a méhszalagok normális :) Néha én is úgy érzem már nyom kifelé, meg meg van duzzadva, de nem így van csak érzet :) Jövő héten megyek én is vizsgálatra, kiváncsi vagyok mit fog mondani :) Igaz majd nyáron el akarok menni az intim tornára az jót tesz. Itthon lusta vagyok csinálni.
2014. máj. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi hogy válaszoltál, megnyugtattál! :)

Én is észrevettem hogy ez a feszités föleg sok állás és ülés után van főleg, és fekvéste javul. Remélem nem nyílik a méhszáj... Nah majd kiderül a következő vizsgálaton!

Remélem Neked is minden rendben lesz!

Boldog babavárást! :)

2014. máj. 4. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!