Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem okoz gondot a sok keményed...

Nem okoz gondot a sok keményedés? Jelent/jelez valamit?

Figyelt kérdés
Van hogy 10 alkalommal keményedik de van olyan nap amikor óránként 2-3-szor is. Jóslóim is vannak bőven de ma csak nagyon sokat keményedett. 38hkm
2010. aug. 14. 19:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Közeledik a nagy találkozás. Már ne nagyon utazz messzire, készülj, lehet hogy már csak pár napod van egyben. Jó egészséget nektek!

15 hónapos kislány és anyukája

2010. aug. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon sokat keményedett a hasam, aminek az lett a következménye, hogy úgy kitágultam, hogy 38 hetesen megindították a szülésem. Valószínűleg magától is indult volna 1-2 napon belül.
2010. aug. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tényleg jelezheti a szülés közeledtét.A barátnőmet tavaly elkísértem szülésfelkészítésre.Aznap panaszkodott, hogy keményedik.Másnap ment NST-re, az sem mutatott ki semmit.Éjjel meg megindult a szülés.Szerintem nálad már egyértelműen azt jelzi, hogy hamarosan kibújik a Pici.

Könnyű szülést kívánok!

34 h km

2010. aug. 15. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Amióta abbahagytam a magnézium szedését,nekem is nagyon sokat keményedik,de eddig még semmi...

39 hetes vagyok

2010. aug. 15. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Keményedett eddig is de nem ennyit mint az utóbbi pár napban. Még 10 óra sincs de már vagy 8-on túl vagyok pedig 7.45kor keltem.
2010. aug. 15. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!