Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26 hetes kismama vagyok....

26 hetes kismama vagyok. Sokat keményedik a pocakom. De nem úgy, hogy keményedés, elernyedés, hanem olyan feszítő érzés van sokszor. Szedem a Magne B6-ot napi 4-5 szemet, kalciumot iszok 1x naponta és Femibion 400-at szedek 2 naponta. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Ha eszek pár falatot, már attól is úgy érzem, hogy teljesen tele vagyok kajával. Ha iszok, szintén olyan érzés. Ülő munkát végzek és egyre nehezebb. Séta közben is nagyon be tud feszülni. Ezt leszámítva jól érzem magam, csak nem értem ezt a feszülést, keményedést. Érdekes, hogy vannak olyan kismamik, akik nem is ismerik ezt az érzést.
2011. aug. 19. 19:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a beleid nagyon érzékenyek lettek és mindentől puffadnak. Igyekezz áttérni a reggeli gyümölcsevésre valamint csökkentsd a szénhidrátbeviteled, egyél sok zöldséget és sülthúst a fehérjebevitel miatt. Csinálj minden nap munka után kismamatornát.
2011. aug. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az üléstől lehet, nem gondoltál még a táppénzre?A sok ülés nem tesz jót. Szedhetsz akár napi 3x2 magnéziumot is és feküdj többet.vnő
2011. aug. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem pontosan ilyen tüneteim vannak/voltak. Én is MagneB6-ot, olykor magnézium-citritet és Femibiont szedek. Először én is megijedtem, hogy sokat keményedik a poci. 33 hetes vagyok, és minden rendben van. A baba nagyon aktív, ami okozhatja a keményedést, Illetve a hirtelen mozdulatok. Pl.: hirtelen felállsz a székből vagy elindulsz...stb. Nekem legtöbbször séta közben jelentkezett, amikor sietősebbre vettem a tempót. Ne izgulj, szerintem nincs semmi baj! Jó egészséget nektek!
2011. aug. 20. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató válaszokat. Igen, gondoltam már a táppénzre, de még legalább 1 hónapot ki kellene húznom. Próbálok pihenni, amennyit tudok. Sokszor előfordul nálam is, hogy séta közben hirtelen keményedik a pocak. Eléggé lendületes típus vagyok, de rá kellett jönnöm, hogy most már egyáltalán nem bírom. Séta közben is inkább vánszorgok már. Mi lesz a végén?:) De az a lényeg, hogy Picurkám jól van és a doki szerint is nagyon eleven, izgága. Köszönöm még egyszer a megnyugtatást. Jó babavárást mindenkinek! :)
2011. aug. 21. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!