Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Használhatok rá Kliont?

Használhatok rá Kliont?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kb.4 hete írt fel nekem az orvosom Kliont. Csak bő folyásom volt, semmi egyéb, de azt mondta használjam, hogy helyreállítsuk az állapotot.

Nem volt a helyi gyógyszertárban, 3 nap múlva tudtam kiváltani, de addigra elmúlt teljesen a folyás.

Most azonban eléggé fáj és viszket odalent. Használhatom rá a Kliont? Dokim szabadságon van, nem tudom sajnos elérni. A vedőnőm azt mondta, ha a doki írta fel, akkor ártani nem fog.

Sokaknál olvastam, hogy vérzést okoz, emiatt félek.

31 hetes vagyok



2021. jan. 15. 01:27
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat, amikor kiváltottam, akkor nem használtam abszolút, mert elmúlt a tünet.
2021. jan. 15. 01:28
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia, mindenképp használhatod, ha panaszod van. Nekem is kellett, és nem okozott gondot.

Az igaz, hogy irritálja a nyálkahártyát, és ezért kis verzes lehet, de ez hüvelyi, a terhességet nem veszélyezteti. Viszont egy bakteriális fertozes igen.

2021. jan. 15. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én használtam, nem volt tőle panaszom, se vérzés, a folyás abbamaradt, a babának se lett baja.
2021. jan. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én most fejeztem be a használatát. Semmi bajom nincs tőle. Nem is irritált. Viszont tiszasági betétet érdemes használni, mert ahogy tisztulsz jön ki belőled a gyógyszeres trutyi és elégé megfogja a fehérneműt.
2021. jan. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, azt tudom, terhesség előtt egyszer pár hónapja "volt szerencsém hozzá". Ez volt a 2.nap, egyelőre nem érzem, hogy gond lenne vele ☺
2021. jan. 16. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!